Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


предлагат ми ЛОРИ без оперение

Модератор: nikigeen

предлагат ми ЛОРИ без оперение

Мнениеот radostin_in » Съб Юни 09, 2012 3:09 pm

искам да попитам за папагал лори,предлагат ми папагал около една годинка, но на снимките който ми пратиха ясно личи че папагалът е без пера на гръбчето и отпред на гърдите по гушката дори е до кожа, убеждават ме че сега си сменя перата и за това е така някой виждал ли е такава смяна на перата и за този вид нормално ли е да си сменят по този начин перата
radostin_in
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Юни 07, 2012 6:26 pm

Re: предлагат ми ЛОРИ без оперение

Мнениеот pavel ivanov » Съб Юни 09, 2012 7:47 pm

radostin_in написа:искам да попитам за папагал лори,предлагат ми папагал около една годинка, но на снимките който ми пратиха ясно личи че папагалът е без пера на гръбчето и отпред на гърдите по гушката дори е до кожа, убеждават ме че сега си сменя перата и за това е така някой виждал ли е такава смяна на перата и за този вид нормално ли е да си сменят по този начин перата


Няма такава смяна на перата :nono: ,най вероятно е болен, причини много за това му състояние.
pavel ivanov
потребител
потребител
 
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:39 pm
Местоположение: Русе

Re: предлагат ми ЛОРИ без оперение

Мнениеот Мъро » Съб Юни 09, 2012 8:27 pm

или се само оскубва не го вземай
Skype-myro121
Аватар
Мъро
потребител
потребител
 
Мнения: 679
Регистриран на: Нед Дек 28, 2008 7:35 pm
Местоположение: Шумен


Назад към Папагали и екзотични

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта