Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


чифтосване корела

Модератор: nikigeen

чифтосване корела

Мнениеот midgur » Вто Яну 29, 2013 10:26 am

Имам въпрос? Подарина ми една мъжка корела като ме увериха че била женска.Аз не бях запознат как се рапознават и не ми направи впечатление че пееше.След месец търсене купих от една жена мъжко и като започна една какафония нямате си и на идея.Първата ми корела започна да се опитва да се чифтосва с другата и се започна един екшън мани-мани :think: Реших в последствие да се информирам но...беше късно не ми се разделяше и с двата папагала.И пак търсене и взимане на женска.По случайност си купих след доста оглеждане женско.Сега са и трите заедно.Женското се личи че предпочете едното мъжко обаче прави секс с другото.Как да постъпя дали да ги оставя така пък като му дойде времето тя ще допусне само единия мъжки до гнездото и тогава да отделя другия или може да ги оставя и двата.
midgur
потребител
потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Ное 14, 2012 4:01 pm

Re: чифтосване корела

Мнениеот midgur » Вто Яну 29, 2013 8:29 pm

е няма ли някакви мнения по въпроса :(
midgur
потребител
потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Ное 14, 2012 4:01 pm

Re: чифтосване корела

Мнениеот georgiev » Вто Яну 29, 2013 9:48 pm

Здрасти, интересно защо няма отговори, но аз мисля да я оставиш с този с който се чифтосва. Същевременно постави кутия за бъдещо гнездо. За нея виж някъде из сайта, какво представлява. В този период се дава разнообразна храна и витамини. Но все пак се надявам някой от знаещите да даде повече информация, колеги нека помогнем. Поздрави.
georgiev
потребител
потребител
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пон Яну 24, 2011 12:19 pm
Местоположение: софия

Re: чифтосване корела

Мнениеот midgur » Чет Яну 31, 2013 12:46 pm

Поставил съм мътилка и двата мъжки в момента водят борба за надмощие кой да е вътре.женската влиза за малко но не проявява кой знае какъв интерес.По начало женската не иска да се чифтосва с мъжкия ако другият незапее.Имам чуството че само може да пее ама за чифтосване и хал хабер си няма :!
midgur
потребител
потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Ное 14, 2012 4:01 pm

Re: чифтосване корела

Мнениеот nikigeen » Чет Яну 31, 2013 1:05 pm

Остави мъжкия ,с когото се чифтосва.махни от клетката другия мъжки ,защото накрая ще съсипеш женската
Николай Николов ,Кюстендил - (+359)898 60 11 33

"Животните са голямото мълчаливо мнозинство,без право на глас,което може да оцелее единствено с наша помощ" Джералд Даръл
Аватар
nikigeen
Модератор
Модератор
 
Мнения: 938
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 10:06 pm
Местоположение: гр.Кюстендил/с.Катрище


Назад към Папагали и екзотични

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта