Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Другарче за вълнисто папагалче

Модератор: nikigeen

Другарче за вълнисто папагалче

Мнениеот pile47 » Пон Дек 22, 2014 12:51 pm

Здравейте! Имам нужда от съвет! Лятото ни дадоха двойка вълнисти папагалчета на около 3 г. Преди 2 дни едното папагалче почина! Остана едното, което май е женско! Не съм гледала птици преди и се уча в движение -най-вече от прочетеното в интернет. Положихме доста усилия да спасим едното, на лекар го водихме 3 дни и инжекции му биха, но .... за съжаление не успяхме да го спасим, отказа да се храни...! Евтаназирали сме 2 кучета, които обожавахме и знам какво е! Папагалчетата бяха прекрасни и се опитах да им създам добра среда за живеене. Пуснати са по цял ден и лятят свободно из стаята. Имам няколко цветя в стаята, където е сложена клетката, ядат листата на цикламата само. След като умря едното съм махнала повечето саксии с цветя, остана една дифенбахия, но нея не мога да махна, че е голяма в голяма саксия. Възможно ли е да се е натровило нещо от цветятя, но защо само едното папагалче? Въпросът ми е - да взимам ли друго папагалче за другарче или да го оставя само?
pile47
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Дек 22, 2014 12:05 pm

Re: Другарче за вълнисто папагалче

Мнениеот astra1951 » Пет Ное 20, 2015 3:42 pm

И моят въпрос е същия. От два месеца имам мъжко вълнисто папагалче, и имам желания да му взема за другарче
друго мъжко, но от всичко прочетено досега, май е по-добре да не вземам. Моля за съвет :( :( :( :( :evil: :evil: :evil:
Аватар
astra1951
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Окт 05, 2015 9:03 pm


Назад към Папагали и екзотични

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта