Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


загадка

Модератор: sandan

Мнениеот петър » Съб Фев 20, 2010 8:50 am

Тази бройка 370 ще се намали значително ако обобщим цветовете като ги представим във всеки цвят като интензивно,неинтензивно,интензивно аворио,неинтензивно аворио,мозайка.Това всъщност е направено по СОМ и обобщената класификация е много по-лесна,като има съответния ключ по който се описват за всеки код поотделно.
петър
потребител
потребител
 
Мнения: 489
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 9:59 pm

загатка

Мнениеот akademika » Съб Фев 20, 2010 3:00 pm

COM 485 ахат еумо жълт аворио мозайка мъжка COM -2008 когато ходя в чужбина не си губя времето в търсене на най-ефтините птици а събирам информация
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

загатка

Мнениеот akademika » Съб Фев 20, 2010 3:15 pm

ще дам матеряла на bodil защото не виждам по-голям цпец на цветни от него защо обаче( съдийската колегия) няма или не желае да преведе категорийте на COM тъпчесе на едно място от 20 години
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

akademika

Мнениеот kvazer2 » Съб Фев 20, 2010 5:59 pm

Колега,бъди така добър както и пишеш конфронтирани постове се предстви откаде си ,телефон,как се казваш.
kvazer2
потребител
потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 9:08 pm
Местоположение: SOFIA

Мнениеот bodil » Съб Фев 20, 2010 8:04 pm

отговор на akademika : от кои център си ? според кодовете на COM от 2003 година ахат еумо - жълта аворио мозайка единична птица е 665 .
bodil
потребител
потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 8:19 pm
Местоположение: sofia

Мнениеот akademika » Нед Фев 21, 2010 2:59 am

kvazer2 в библията пише -както слушам тъй и съдя -аз несъм излъгал или преовеличил нито дума даже спестявам някои истини нете познавам и както виждаш за теб не изказвам никакво мнение или не си от софия или си канарджия от скоро и аз ще се радвам да се запознаем
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Мнениеот bodil » Нед Фев 21, 2010 10:07 am

akademika не отговаря ли на прекъснали студенти . канарджия съм от 30 години и съм от София ако това е важно.
bodil
потребител
потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 8:19 pm
Местоположение: sofia

Цверни канари

Мнениеот kvazer2 » Нед Фев 21, 2010 5:43 pm

Апел към /Академика и Бодил ще ви отговоря и на двамата бил съм далечната 1984г студент в тогавашния В.И.Ф с профил борба кл.стил.Защо аз не ви познавам като съм на пазара всяка събота , елате да се видим да видя старите какво ще споделят , за мен ще ти кажат.На доста места аз във форума съм писал моя телефон и моето име/ МИТКО/ много е лесно когато си зад псевдоним да критикуваш и от типа 30 год.съм канаровъд какво си направил със колко канара и линий в цветните канари си участвал в изложби колко награди сте взимали ,призове, медали, флагчета и др.И понеже се хвалите, аз ще ви споделя че съм потомствен канаровъд и че когато ЧУЧУЛИГОВ идваше да купува канари от моя баща аз самия им сипвах ракията / и още нещо да не забравя с чичо Боре от женския пазар където по между другото сте обикаляли ако може да докопате някоя птица ако е на кеф/ с моя баща са отраснали от деца така че ако сте умни не парадирайте излишно ,защото има един лаф ,,НЯКОЙ УМРЯХА И ПАК НЕ ГИ НАПРАВИХА'''Ще се видим другата събота :shock:
kvazer2
потребител
потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 9:08 pm
Местоположение: SOFIA

загадка

Мнениеот akademika » Нед Фев 21, 2010 8:30 pm

не съм казал че разбирам от всички породи канари а че bodil е най-големия спец на цветните няма да му кажа името за да не стават излишни дразги имай предвит че канаровъдите от софия не се събират само на пазара не се обиждай но там 90% от хората са бракониери и таргаши най-лесно е да застанеш пред пейката и да се хвалиш колко голям съдияси (илчо) а на практика да правиш такива грешки като в бургас никога няма да си позволя да лъжа или провеличавам но истината не трябва да се спестява за съжаление у нас всеки се прави на голям разбирач и когато хората около него си траят той получава фалшиво самочувствие че е голям спец всяка година се говори какво ще направим за развитието на канаровъдството а накрая целта е една да си пробутаме збиртока от италия ако неможе в софия тогава впровинцията и така година след година по този начин не се ръководи клуб от 7 човека а камули цяла асоциация защо вмест радост нашето хоби ни дарява злоба нямам нищо против илчо и неволно го ползвах за пример той е много над нивото на други (съдий)
и винаги съм споделял неговото мнение че не трябва да викаме постояно съдий
чужденци нека да бъдем по-човечни и трезвомислещи
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Мнениеот Dr. Velev » Нед Фев 21, 2010 9:29 pm

Академик незнам кой си , но подозирам МЪДЪР ЧОВЕК СИ.
Ако ми остане време тази нощ ще напиша няколко реда и ще кача снимки от доброто старо време А бодил е известен . Препоръчвам на Квацер да прочете статиите в началото на сайта и може да се сети пред кого се фука . За съжаление мисля ,че Митко е добро момче ,но досто омаян не от когото трябва . Новите ми иниацитиви които ще споделя в БАДП поста ще прадоставят и разкрият нови възможности пред нашето почти затворено общество .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

загадка

Мнениеот akademika » Пон Фев 22, 2010 10:12 am

kvazer2 виждашли разликата между капацитетите и подуенските шарлатани док веднага разбра кой е bodil не ме разбирай погрешно много колеги са принудени да ходят на пазара защото са отвратени от клубовете всофия но там попадат отново в мрежите на не коректни (колеги) на тези хора трябва да им се казват имената за да може потенциалните им жертви да имат някакъв шанс в петък 4 човека ми се оплакаха от твоя (шеф) би ли са излъгани от него по един или друг начин ако продължаваме да толерираме такова поведение ние спопагаме за затриването а не резвитието на кафезната орнитология
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

до kvazer2

Мнениеот bodil » Пон Фев 22, 2010 3:56 pm

Като " отговаряш " напиши , че освен ВИФ / В.И.Ф / сега всяка събота учиш в " академията Пазар Подуене " , а и в двете не се изучава български и правопис . Не мисли , че само във Видин имате канари и знаете всичко . Напиши в колко изложби си участвал ? Къде и какви призове си взел ? Кои са били съдийте ? При чичо Боре ти си обикалял " ... да докопаш някоя птица , ако е на кеф " поздрав bodil
bodil
потребител
потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 8:19 pm
Местоположение: sofia

ПредишнаСледваща

Назад към Цветни канари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта