Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


От тук можете да научите по нещо

Модератор: sandan

Re: От тук можете да научите по нещо

Мнениеот refab » Пет Дек 23, 2011 10:38 pm

rookie_gyn написа:refab-чо, идеята на поста ми беше следната: "Прочетете малко във Форума и ще намерите отговора много лесно". За съжаление много малко хора си правят труда да четат.
А относно начина ми и стила на общуване ... си е моя работа............


Браво!...Много си добронамерен и положително "идеен"!... Дълбок поклон! :| :D
Аватар
refab
потребител
потребител
 
Мнения: 432
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2010 11:48 am
Местоположение: София

Re: От тук можете да научите по нещо

Мнениеот Dr. Velev » Пет Дек 23, 2011 11:40 pm

Извинете че се намесвам . Роки е прав и още малко остава да направи както аз направих и да спре да влиза във форума . НО... който иска нещо наистина да научи да не задава ТЪПИ въпроси и да прочете статиите написани с труд и знания преди да влезе . Ако иска до си чеше езика просто не му отговарайте защото е спам . Чакам с нетърпение Румбата да ме направи модератор за да издигна нивото на форума , като обещавам да превеждам интересните дикусии и да огранича маниаците . Незнанието не е порок , но да не искаш да се научиш вече е .
Мечтая този форум да се превърне в дискусионно поле на клуб Меритокрация / вижде в гугъл /
Стягайте се идва сурова зима и ако оставите канарите си да се простудят под 0 градуса ще почнат да сменяват и после никакакво размножаване . Да не кажете ,че не съм ви предупредил . С обич БАВ
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: От тук можете да научите по нещо

Мнениеот akademika » Съб Дек 24, 2011 12:36 am

Не се сърдете на рефаб той просто незнае какво иска . Наблюдавм неговото поведение всеки път когато дойде на пазара и ви уверявам че ако чуете малка част от неговите изказвания ще разберете що за образ е :-|
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: От тук можете да научите по нещо

Мнениеот DEMON » Съб Дек 24, 2011 7:20 pm

Мисля, че беше купил женски хибрид за 9 кинта, след това купи канар няма да пиша инициали, след 1 месец видя че на пръстена буквите са други. Така е като спиш, не пропусна да оплюеш човека, искаше да му сменя птицата панаири :lol: за капак купи финки от един човек и щеше да ги зареже заради 3 кинта доставка за получателя :lol: щото било едно ядене в ресторант :lol: няква параноя те гони човече, всичко е това което си направиш!
DEMON
потребител
потребител
 
Мнения: 75
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 11:21 pm

Re: От тук можете да научите по нещо

Мнениеот Dr. Velev » Сря Фев 08, 2012 11:40 pm

Това е стандарта който го интересува нещо конкретно вече може да си го преведе с гугъл
http://www.comomj.org/images/stories/OM ... andard.pdf
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: От тук можете да научите по нещо

Мнениеот Dr. Velev » Сря Фев 08, 2012 11:51 pm

Ще направя само едно обобщение . При класическия меланин черен кафяв щрихата е желателно да бъде колкото може по широка . Обратно при разредения меланин ахат и исабела щрихата колкото се може по тясна и накъсана .
В момента кафявите птици излизат подчертано на мода , същото се отнася и за кобалтите .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Предишна

Назад към Цветни канари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта