Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


въпрос за пръстен

Модератор: sandan

Мнениеот stanil123 » Пон Мар 15, 2010 9:20 pm

vladimirov написа:А какво толкова по различно ще се случи след 5 дена?
Сигорно след 5 дни ще има състезание по фектовка.(':think:')
Аватар
stanil123
бан
бан
 
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Фев 08, 2009 7:32 pm
Местоположение: plovdiv

Мнениеот vladimirov » Пон Мар 15, 2010 9:45 pm

С това ли плаши Велев?В думите му се споменават и ножове.Уплашил е много хора сигурно. :cool:
vladimirov
потребител
потребител
 
Мнения: 286
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 7:38 pm
Местоположение: София

Мнениеот Dr. Velev » Вто Мар 16, 2010 10:03 am

За непросветените Това са думи на Исус Христос от които всеки трябва да се поучи . А Станил доколкото разбирам най-вече .Сега членува в клуба на фигурностойковите канари .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: въпрос за пръстен

Мнениеот akademika » Вто Мар 16, 2010 1:23 pm

КАЛЕЕВ написа:
Христо Чакмаков написа:От няколко години се мъчим да се изготви ЕДИНЕН РЕГИСТЪР НА АСОЦИАЦИЯТА


Това за единната номерация беше прието още на събранието в Поморие.Вината за липсата на единна номерация е изцяло на ръководството на асоциациата. За какво трябва да се знае кой ,кой е.Така на някой от дружествата им е по изгодно.Когато започне да се поръчат пръстените само в БАДП.Тогава ще се знае коя птица на кой е и ще има повече контрол и прозрачност.А иначе всичко друго са празни приказки :drinks:
най- лесно е да прехвърлиш вината на други ако толкова е важен за теб този регистар трябваше да вземеш дейно участие в неговата направа докато чакате на готово така ще я карате негативната енергия която влагаш не говори хубаво за теб а що се отнася кой кой е ние копуваме птицата а не собственика не ме интересува на кой е птицата ако на мен ми харесва
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

въпрос за пръстен

Мнениеот Христо Чакмаков » Вто Мар 16, 2010 5:23 pm

Когато миналата есен поисках списъците,ще ви споделя,че бяха изпратени само от 4 клуба от общо 11 ЗАЩО ЛИ ????Не е бякство от отговорност и работа,колегите които ме познават знаят,че това не ме плаши,а напротив абицираме да се боря и постигам поставените ми цели и задачи.Мога само да ви кажа,че тази година след Общото събрание, където всяко оставащо в Асоциацията дружество трябва да представи списък с членовете който ще членуват БАДП.На базата на тези списъци,ще се създаде комисия,която ще обобщи предложенията на дружествата за Единен регистър и в рамките на 1 месец той ще е готов и публикуван.Има и идей за поручването на пръстените,но това ще е тема за комисията и дружествата,всички предложения са добре дошли независимо от къде идват.
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

Re: въпрос за пръстен

Мнениеот КАЛЕЕВ » Вто Мар 16, 2010 6:11 pm

Христо Чакмаков написа:Изображение

Колега Калеев,бихте ли ми казали получили ли сте ето това писмо........


Току що говорих с Янков по телефона и го попитах има ли получено писмо.Отговора му бе категорично НЕ,никога не е получавано такова писмо.А,относно папагалите д-р Велев е много прав,ние сме най зле от всички в Асоциацията.Предложих да се себерем в Ст.Загора,нищо не стана.Дано тази година да съумеем да се организираме. :oops:
Никога не е късно да постъпиш правилно
Аватар
КАЛЕЕВ
потребител
потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 8:50 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: въпрос за пръстен

Мнениеот akademika » Вто Мар 16, 2010 7:00 pm

КАЛЕЕВ написа:
Христо Чакмаков написа:Изображение

Колега Калеев,бихте ли ми казали получили ли сте ето това писмо........


Току що говорих с Янков по телефона и го попитах има ли получено писмо.Отговора му бе категорично НЕ,никога не е получавано такова писмо.А,относно папагалите д-р Велев е много прав,ние сме най зле от всички в Асоциацията.Предложих да се себерем в Ст.Загора,нищо не стана.Дано тази година да съумеем да се организираме. :oops:
колеги не важно дали Ангел е получил писмото когато идва в софия при Тренди вместо да са занимава с клубни дела той гледа личнитеси интереси и от тях не му остава време за друго нима неможеше да свърши работата без това писмо не е лесно за 1 ден да тичаш от обеля до ив вазов да пробутваш своята стока и плетеш интриги проблема е че някои хора отдавна се изчерпаха и изгубиха предишния си ентосиазам
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Мнениеот Dr. Velev » Вто Мар 16, 2010 11:20 pm

Благодаря Радвам се ,че виждате г-н Янков без маска и грим и детелинки . Имам обратна разписка за изпратената кореспонденци .А Академика явно е много в час и без да зная кой е дава много точна информация . За Янков има много неща които го дескридитират , както и нещата които е говорил , опит за участие в конкурс с чужди пръстени и много други , аз ще замълча от срам към съпругата ми която ме обвинявя в неоснователно предоверяване в хората . Няма да говоря и пиша повече , нещата сами ще си дойдат на мястото . В името на старо приятелство няма да хвърлям повече енергия за спорове .
Зная ,че преди дни се е обаждал на г-н Здравков Бургас с предложение да ни свалят с Трендафилов и той да става председател . В същия момент се кълне във вярност на Трендафилов .
Познаваме се от години и всеки знае кой какъв е .
Ние БНКЦК канари създадохме имича на Пазарджик и вместо благодарнос
някой се самонадцени и реши ,че морето е до колене. Хората от този така приятен град могад да се сърдят само на своя лидер , който забрави ,че времето на номенклатурата е частично минало .
Сега доброто е това ,че всеки знае кой каъв е и за какво се бори , а кай ще победи е въпрос на избор . В крайна сметка всеки народ /съсловие / заслужава правителството /ръководството / което си заслужава .
Спирам да пиша и да отговарям , защото настъпва времето на размисъл :drinks:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот Dr. Velev » Вто Мар 16, 2010 11:39 pm

PS

Прегледах фото записите от срещата в Стара Загора където Янков заявява,че е получил писмото и в най скоро време ще изпратя информацията . Искате ли да качвам такива неща в тук.
Мисля че не ,
но е добре да се знае че при при новите технологи трябва да внимаваме какво говрим или да мислим преди да го говорим. :evil:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот Dr. Velev » Сря Мар 17, 2010 11:37 pm

ДНЕС аНГЕЛ ОТ пАЗАРДЖИК Е БИЛ В СОФИЯ И Е НОСИЛ НА НЯГОЛОВ ПОМИАРСКИ КНАНАРЧЕИТА . НА ВОЙНА КАТО НА ВОЙНА
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот Dr. Velev » Сря Мар 17, 2010 11:39 pm

Васко ще разследваш ли проблема до край :nono:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Предишна

Назад към Цветни канари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта