Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


izlojba v italia parma 2010

Модератор: sandan

izlojba v italia parma 2010

Мнениеот novia » Чет Дек 16, 2010 6:28 pm

niakoi 6te xodi li na izlojbata v parma i dali moje da mi pomogea da kupia cvetni kanar4eta ot tam.ne znam samo kak da gi prenesia do sofia.

Админ: Писането на кирилица е задължително
Аватар
novia
потребител
потребител
 
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Дек 16, 2010 6:19 pm

Мнениеот maratoneca81 » Чет Дек 16, 2010 9:32 pm

Няма нужда да ходиш до Италия свържи се с Ерол или Емо зависи кои ти е по наблизо те имат Италиански цветни канари
Аватар
maratoneca81
потребител
потребител
 
Мнения: 212
Регистриран на: Съб Апр 10, 2010 4:41 pm

Мнениеот sandan » Чет Дек 16, 2010 10:52 pm

maratoneca81 написа:Няма нужда да ходиш до Италия свържи се с Ерол или Емо зависи кои ти е по наблизо те имат Италиански цветни канари


Aз не се занимавам с препродаване на канари,от Италия взех само десетина птици които са ми нужни.
А с Ерол говорих преди ден и каза че е продал канарите които донесе.
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Re: da

Мнениеот erolkesici » Съб Дек 18, 2010 9:01 pm

Да,вярно е!Впрочем,някои невъзпитани колеги без да са видели моите канари говорят,че не са хубави.Поне ти си видял какво качество са те!Имах 350 канара от Италия и всички до един съм ги продал.Успех на колегите!!!
erolkesici
потребител
потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Дек 02, 2008 8:53 pm

Мнениеот maratoneca81 » Съб Дек 18, 2010 9:18 pm

извинявам се за спама да виждал сам ти канарите и знам че са страхотни затова те препорачах много жалко за хората които говорят зад гърба ти
Аватар
maratoneca81
потребител
потребител
 
Мнения: 212
Регистриран на: Съб Апр 10, 2010 4:41 pm

Мнениеот paboev » Нед Дек 19, 2010 2:37 am

sandan написа:
maratoneca81 написа:Няма нужда да ходиш до Италия свържи се с Ерол или Емо зависи кои ти е по наблизо те имат Италиански цветни канари


Aз не се занимавам с препродаване на канари,от Италия взех само десетина птици които са ми нужни.
А с Ерол говорих преди ден и каза че е продал канарите които донесе.
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
Аватар
paboev
потребител
потребител
 
Мнения: 179
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 7:14 pm

Мнениеот петър » Нед Дек 19, 2010 9:12 pm

Ерол донесе хубави птици от Италия и понеже съм свидетел ще кажа,че нито една от тях не беше по 10 евро.Общо взето там искаха по 30-40-50 евро за птица.Впечатлен съм,че е продал всичко от това , което донесе толкова бързо,явно добрия търговски нюх не му липсва.Сигурен съм,че много от шампионите по изложбите догодина ще са от тяхни приплоди.
петър
потребител
потребител
 
Мнения: 489
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 9:59 pm


Назад към Цветни канари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта