Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Оцветители

Модератор: sandan

Оцветители

Мнениеот fridolina » Чет Юни 05, 2008 3:50 am

fridolina написа:Какви са ви впечатленията от Can-tax на Orlux и BOGENA INTENSIEF на beaphar? За първия пише че съдържа кантаксантин, а за вртория - карофил. Предполагам полученото червено оцветяване ще е с различен нюанс. :roll: Кой от двата бихте препоръчали и има ли други марки, които могат да се намерят у нас?


todpetrov написа:Има но незнам имена !!! Знам ,че тук в Добрич човекът който гледаше цветни канари си използваше все някакви внесени пак май немскии но не съм много сигурен но знам ,че бяха много ефективни
:)


todpetrov написа:Какви оцветите ли ползва те , на каква цена се сдобивате с него и т. н


dani_mitov_wrc написа:
todpetrov написа:Какви оцветите ли ползва те , на каква цена се сдобивате с него и т. н
i men me interesuva no nikoi ne kazva


sandan написа:
dani_mitov_wrc написа:
todpetrov написа:Какви оцветите ли ползва те , на каква цена се сдобивате с него и т. н
i men me interesuva no nikoi ne kazva

Аз ще ти кажа,Can-tax на Орлукс.Цената не помня.


sandan написа:http://pernati.com/phpBB2/viewtopic.php?t=24
Ето че никой не крие.

http://pernati.com/phpBB2/viewtopic.php?t=24
Аватар
fridolina
админ
админ
 
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 11:54 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Dr. Velev » Нед Ное 23, 2008 4:53 am

Най- доброто оцветяване става , като се използва чист кантаксантин към който се прибавя 20% бетакаротин. Храненето с оцветителя става , с меката храна , а този който се добавя в меда е само подържащ. Трябва да сме сигурни , че птицата е поела нужното количество чрез храната .
Моят метод е : Поставям горещите токущо сварени яйца в мелачката , добавям пасточиното и оцветителя , смилам яйцата с черупките , после поставям покълналите мокри семена . Сместта се оцветява , а оцветителят се разтваря в топлата яйчникова смес . 10гр на 1 кг суха храна .
Изображение
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Dо Dr.Velev

Мнениеот иван росинов » Пон Яну 05, 2009 11:37 pm

Здравейте!

Откъде можем да се сдобием с кантаксантин и бетакаротин? Описания от Вас начин,дава ли добар резултат при линеене?
иван росинов
потребител
потребител
 
Мнения: 148
Регистриран на: Чет Дек 25, 2008 4:18 pm

Мнениеот Dr. Velev » Сря Яну 07, 2009 11:29 pm

Ако сте член на клуб от мен , ако не от магазина на ИВБЕРОВ и в зоомагасините /може по поръчка / CANTAS* на Верселе Лага
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот ivberov » Чет Яну 08, 2009 6:44 pm

С Д-р Велев се разбрахме,аз да не продавам оцветители и цветни канари,а той да ми уреди качествени "орфеи".Така,че за оцветители при Dottore или в склада на Горнобански път.
ivberov
бан
бан
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 5:50 pm
Местоположение: София,Зона Б-5

Мнениеот perta » Чет Яну 08, 2009 7:20 pm

Ivberov, извинявам се за невежеството си, обаче какъв е този склад на Горнобански път? Какво друго продават? Ако можеш, обясни къде по-точно на Горнобански път се намира, някакъв ориентир?
п.п. Горнобански път и бул. Никола Петков нали е едно и също?!? :wink:
...докъде ли не стигат хората в стремежа да си осмислят някак живота.
Аватар
perta
потребител
потребител
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 10:47 pm

Мнениеот djoga » Нед Сеп 12, 2010 12:17 am

Да дайте някакъв тоен адрес ??? :(
Аватар
djoga
потребител
потребител
 
Мнения: 154
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2010 11:20 am
Местоположение: Sofia


Назад към Цветни канари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта