Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Болно канарче

Модератор: sandan

Re: Болно канарче

Мнениеот nightingale » Пет Ное 08, 2013 6:15 pm

punish написа:Абе смешник, нали ти казах да не се обаждаш повече, омръзна ми да гледам мненията ти, темата я пуснах аз, не виждам да ми помагаш с нещо. Канарчето съм го пускал на остъклена тераса да лети на воля, когато си поиска излиза от клетката когато поиска се прибира, и така 3-4 пъти седмично. За това не ми говори в какво съм го наврял.
И дори да са ти сбъркали ''ника'' това е защото си смешен, а не е правописна грешка.

Виждам че се напъваш да покажеш компетентност по свой си начин..
Ами да те питам нещо.
Ако имаш 100 канара , както доста от хората включително и от форума , колко остъклени тераси ще ти трябват за да се справиш с атрофията.
На ейтакива като теб не трябва да разрешават и да си помислят да стопанисват дори дъждовни червеи и хлебарки , камо ли да се мъчат да дават каквито и да било съвети.
Ти трябва да стоиш мирно и само да четеш и когато започнеш да осъзнаваш това, което четеш може и да се усетиш , че си се насрал.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Болно канарче

Мнениеот stoianov » Пет Ное 08, 2013 9:46 pm

="nightingale"
Виждам че се напъваш да покажеш компетентност по свой си начин..
Ами да те питам нещо.
Ако имаш 100 канара , както доста от хората включително и от форума , колко остъклени тераси ще ти трябват за да се справиш с атрофията.
На ейтакива като теб не трябва да разрешават и да си помислят да стопанисват дори дъждовни червеи и хлебарки , камо ли да се мъчат да дават каквито и да било съвети.
Ти трябва да стоиш мирно и само да четеш и когато започнеш да осъзнаваш това, което четеш може и да се усетиш , че си се насрал.


:| :| :| :|

punish написа:Именно и аз това имам в предвид, отворих темата за хора които могат да ми помогнат, а не хора които само си чешат езиците, и се чудят с кой да се заядат. Но какво се учудвам, такива ги има във всякакви форуми.


От хората които останаха тук да пишат, само той МОЖЕШЕ да ти помогне! :evil:
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Предишна

Назад към Цветни канари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта