Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Моля помогнете

Модератор: sandan

Моля помогнете

Мнениеот Pinchera86 » Вто Юни 23, 2015 7:09 am

Здравейте имам проблем с женското ми канарче.Имам мъжко и реших да си взема и едно женско.Взех го преди 2 седмици мисля от изложението в Нова Загора.Отначало беше много игриво скачаше,летеше,но от два-три дена гледам,че се е свило и настръхнало.Ханва от време на време но като стои на кацалките и се клати и гледам че дишането му е зачестено.Отделех го в отделна клетка и съм го прибрал на топло.Кажете ми какво да правя.Благодаря предварително
Pinchera86
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Мар 24, 2015 4:26 pm

Re: Моля помогнете

Мнениеот akademika » Сря Юни 24, 2015 1:14 pm

Pinchera86 написа:Здравейте имам проблем с женското ми канарче.Имам мъжко и реших да си взема и едно женско.Взех го преди 2 седмици мисля от изложението в Нова Загора.Отначало беше много игриво скачаше,летеше,но от два-три дена гледам,че се е свило и настръхнало.Ханва от време на време но като стои на кацалките и се клати и гледам че дишането му е зачестено.Отделех го в отделна клетка и съм го прибрал на топло.Кажете ми какво да правя.Благодаря предварително

Взели сте си болна птица ! Не си губете времето да я лекувате оставате я на доизживяване :(
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: Моля помогнете

Мнениеот Pinchera86 » Чет Юли 02, 2015 6:39 pm

За съжаление още на следващият ден си отиде.Как може да има такива хора да ти продават такива птички не знам.
Pinchera86
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Мар 24, 2015 4:26 pm


Назад към Цветни канари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron