Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Harzer roller

Модератори: sandan, христо абаджиев

Re: Harzer roller

Мнениеот ninasbg1 » Сря Ное 30, 2011 8:50 pm

снимки

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
ninasbg1
потребител
потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 2:01 pm
Местоположение: София

Re: Harzer roller

Мнениеот ninasbg1 » Сря Ное 30, 2011 8:57 pm

Публикувам няколко снимки от последната ми визита в Сърбия заедно със Стоки харцери, там присъствахме на републиканското им първенство за харцери, малиноа и тимбрадо. Също така се запознахме и гостувахме на международния съдия на ролери Тибор Варга, човекът от снимките. С него обсъдихме гостуването му в София и евентуално провеждането на конкурс за харц ролери :cool:
ninasbg1
потребител
потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 2:01 pm
Местоположение: София

Re: Harzer roller

Мнениеот ninasbg1 » Чет Дек 01, 2011 9:00 pm

Изображение

Изображение
Eто и две снимки с André Gergely,трети на държавното в Унгария.
ninasbg1
потребител
потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 2:01 pm
Местоположение: София

Re: Harzer roller

Мнениеот falco » Пет Дек 02, 2011 5:21 pm

ninasbg1 написа:Публикувам няколко снимки от последната ми визита в Сърбия заедно със Стоки харцери, там присъствахме на републиканското им първенство за харцери, малиноа и тимбрадо.

Браво на теб и на Стоки харцери, за тази ваша визита в Сърбия, както и поздравления за птиците, които сте внесли (чух, че единия канар е с 90т.). :| :| :|

ninasbg1 написа:Също така се запознахме и гостувахме на международния съдия на ролери Тибор Варга, човекът от снимките. С него обсъдихме гостуването му в София и евентуално провеждането на конкурс за харц ролери :cool:

Крайно време е и в България да се проведе конкурс за Харц Ролери. :drinks:
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
falco
потребител
потребител
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пет Окт 01, 2010 7:10 am
Местоположение: БУРГАС

Re: Harzer roller

Мнениеот stoki-harceri » Пет Дек 09, 2011 11:18 am

1 част
stoki-harceri
потребител
потребител
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 12:52 pm
Местоположение: Sofiq

Re: Harzer roller

Мнениеот stoki-harceri » Пет Дек 09, 2011 1:26 pm

2част
stoki-harceri
потребител
потребител
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 12:52 pm
Местоположение: Sofiq

Re: Harzer roller

Мнениеот stoki-harceri » Сря Дек 14, 2011 12:49 pm



Админ: Не си копирал което трябва от адреса на клипа
stoki-harceri
потребител
потребител
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 12:52 pm
Местоположение: Sofiq

Re: Harzer roller

Мнениеот Dr. Velev » Чет Дек 15, 2011 12:11 pm

Стоил да вземе да направи списък на отглеждащите харцер хора в България и да започнем подготовка за организиране на един сериозен клуб за класика харцер и тимбрадо , като избегнем допуснатите грешки при организирането на Националния клуб малиноа . Хората с тимбрадо все още са малко , но има сериозна тенденция за развитие . Догодина ще си поканим съдия . Предлагам седалището на този клуб да е в София за да можем да използваме някои предимства . Стоил има много добри птици и трябва да се включи и в организационна дейност . Като професионален зооспециалист и работещ в една компания с много възможности , подкрепена от силните на деня , смятам че ще може да помогне на всички любители . Зная ,че отглеждащите класика са деликатни , възпитани и интелигентни хора което ще даде възможност да се създаде едно приятно общество . Това е пътя към Европа .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Harzer roller

Мнениеот stoki-harceri » Чет Дек 15, 2011 5:24 pm

Да това е добра идея :cool: Може би тука е мястото да разберем, колко хора гледат hazr rolleri в България аз съм за :cool:
stoki-harceri
потребител
потребител
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 12:52 pm
Местоположение: Sofiq

Re: Harzer roller

Мнениеот ninasbg1 » Чет Дек 15, 2011 8:03 pm

Стоил Караколев–София
Николай Нинов-София,тоест Аз
Ники-Бургас
Скоро излиза и Българският сайт на Харц Ролер,създаден от Ники от Бургас,съвалявам,че не му знам фамилията.Нека всички,отглевдащи тези птици у нас,да напишат имената си,за по добра комуникация.
ninasbg1
потребител
потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 2:01 pm
Местоположение: София

Re: Harzer roller

Мнениеот Dr. Velev » Пет Дек 16, 2011 11:56 am

Отлична идея , но има хора които не ползват интернет , но отглеждат харцери , тези които познавам ще уведомя лично .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Harzer roller

Мнениеот ninasbg1 » Сря Яну 04, 2012 2:19 pm

Здравейте,и за много години на всички.
Вече са факт и първите(доколкото ми е актуална информацията,някой да ме поправи ако греша)бели ролери в България.При коледното ми посещение във Виена се срещнах с един от лидерите им в тази порода,Рудолф Каспър и закупих от него 2 чифта.Единият е в мен другия в Стоки,надявам се да имаме успех в развъдния сезон,за да може повече фенове на тази порода да се сдобият с тези красиви птици.Снимки ще кача скоро.
ninasbg1
потребител
потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 2:01 pm
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Певчески канари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron