Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Нещо приятно за слушане

Модератори: sandan, христо абаджиев

Re: Нещо приятно за слушане

Мнениеот Христо Петров » Съб Сеп 21, 2013 8:06 pm

Той Чучолигата себе си вече не харесва, а какво остава да харесва птици.
Целия форум се чуди какво може да харесва този "hater"
Аватар
Христо Петров
потребител
потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 11:21 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Нещо приятно за слушане

Мнениеот woodlark » Съб Сеп 21, 2013 9:44 pm

Вие, и двамата, очевидно се опитвате да ме провокирате, но... все пак е повече от ясно, че опитът ви търпи провал с примерите, които давате за някаква що-годе забележителна акустично-виртуозна презентация на канарена песен :( Напъните, с които искате да ме уравните с т. нар. хейтъри, които и себе си мразят, са плод на вашето увлечение по модерния интернет сленг :(
woodlark
потребител
потребител
 
Мнения: 224
Регистриран на: Сря Мар 27, 2013 11:14 am

Re: Нещо приятно за слушане

Мнениеот Христо Петров » Съб Сеп 21, 2013 9:49 pm

woodlark написа:Вие, и двамата, очевидно се опитвате да ме провокирате, но... все пак е повече от ясно, че опитът ви търпи провал с примерите, които давате за някаква що-годе забележителна акустично-виртуозна презентация на канарена песен :( Напъните, с които искате да ме уравните с т. нар. хейтъри, които и себе си мразят, са плод на вашето увлечение по модерния интернет сленг :(


Чучолиго, ти си изпращял !
Върви на преглед при доктор .
Аватар
Христо Петров
потребител
потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 11:21 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Нещо приятно за слушане

Мнениеот woodlark » Съб Сеп 21, 2013 10:16 pm

С този характерно познат начин за общуване на определен кръг хора, г-н Петров, напълно разкрихте, може би съвсем неволно вашия статус на пациент, нуждаещ се от незабавна психиатрична помощ, поради явно проявената маниакално-депресивна безпомощност :cool:
woodlark
потребител
потребител
 
Мнения: 224
Регистриран на: Сря Мар 27, 2013 11:14 am

Re: Нещо приятно за слушане

Мнениеот Христо Петров » Нед Сеп 22, 2013 2:05 pm

woodlark написа:С този характерно познат начин за общуване на определен кръг хора, г-н Петров, напълно разкрихте, може би съвсем неволно вашия статус на пациент, нуждаещ се от незабавна психиатрична помощ, поради явно проявената маниакално-депресивна безпомощност :cool:


Чучолиго, не ми повтаряй думите, всичко което си написал се отнася за тебе.
Вземи се в ръце, прочети някоя и друга книга за птици, купи си канари ,развъди, Обучи,
яви се на конкурс, ПОКАЖИ и чак тогава давай мнения за каквото и да е.
Дотогава , както ти писах и преди, ти си г-н НИКОЙ
Аватар
Христо Петров
потребител
потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 11:21 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Нещо приятно за слушане

Мнениеот woodlark » Нед Сеп 22, 2013 3:18 pm

Всичка това, което най-любезно ми препоръчваш, аджеба, ти преминал ли си го като етап в своето развитие на абсолютен капацитет и безпардонен ментор :?: ТИ, НЯКАКЪВ ТВОЙ КЛИП С ТВОИ ПТИЦИ ДА СИ КАЧИЛ ТУК ВЪВ ФОРУМА :?: ИЛИ ХОБИТО ТИ Е ДА СИ СИ ПРАВИШ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕУМЕСТНА ГАРГАРА С МЕН, ПУСКАЙКИ ВУЛГАРНИ ПОСТОВЕ:?: :!: :?: ПРЕПОРЪЧВАМ ТИ НАЙ-УЧТИВО - ТИ СИ "ВЗЕМИ В РЪЦЕ" :!:
woodlark
потребител
потребител
 
Мнения: 224
Регистриран на: Сря Мар 27, 2013 11:14 am

Re: Нещо приятно за слушане

Мнениеот woodlark » Нед Сеп 22, 2013 3:59 pm

r_rusev написа: Една от световно признатите породи!!! Приятно слушане !? :D


Много ми е интересно, г-н Русев, кое "нящу" от канарената песен в този клип може да се нарече със словосъчетанието забележителна строфа :?: Надявам се, че няма да посочите изобилното чафкане и рулада за пример. И още нещо, бихте ли включили някакъв и най-миниатюрен фрагмент от песента на това Тимбрадо в обучението на вашите канари Орфей :?: И в края на краищата, какво целите с тази явна провокация, представяйки такива груби дисонанси на канарена песен, които откровено дразнят и най-посредствените ценители на доброто изпълнение :?:
woodlark
потребител
потребител
 
Мнения: 224
Регистриран на: Сря Мар 27, 2013 11:14 am

Re: Нещо приятно за слушане

Мнениеот Христо Петров » Нед Сеп 22, 2013 5:07 pm

Чучолиго ти си г-н НИКОЙ и го знаеш !
Твоя изискан вкус и много чувствителното си ухо са си само твои Мечти !
Оля се да пишеш само и за всичко само критики. Като не харесваш нищо , защо изобщо си се регистрирал в този форум!!!
Аз твоята цел я знам, само се дърлиш и заяждаш с всеки , само и само да ти минава полеко и весело деня. Внимавай !!
Много добре го знаеш, а и не само ти ,и в Айтос и в Бургас се знае колко ти е акъла.
Поне се засрами малко, погледни се в огледалото и се запитай какво си и и накъде вървя.

С голямо желание чакам да се видим , на конкурсите в Поморие, или в Банкя ,че да си поговорим очи в очи.
Аватар
Христо Петров
потребител
потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 11:21 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Нещо приятно за слушане

Мнениеот Христо Петров » Нед Сеп 22, 2013 9:01 pm

Аватар
Христо Петров
потребител
потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 11:21 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Нещо приятно за слушане

Мнениеот woodlark » Вто Сеп 24, 2013 8:01 pm

Христо Петров написа:


shikata написа:Ако продължиш да пускаш едни и същи записи един след друг, ще взема мерки за наказания!


Внимавай :!:
woodlark
потребител
потребител
 
Мнения: 224
Регистриран на: Сря Мар 27, 2013 11:14 am

Re: Нещо приятно за слушане

Мнениеот Христо Петров » Вто Сеп 24, 2013 8:41 pm

ЧУЧУЛИГО , не ти ли писна да се бъркаш навсякъде kъдето НЕ ТИ Е РАБОТА, като "на всяка манджа мирудия" ???
Ти да внимаваш, че вече не се траеш.
Пак ти казвам че с нетърпение чакам да се видим 'face to face",
тогава ще видим какви ще ги говориш, дали наистина ще си толкова ербап и всезнайко.
Ако не се видим в Поморие или Банкя, аз ще ти дойда на гости в Айтос !

Чакам!
Аватар
Христо Петров
потребител
потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 11:21 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Нещо приятно за слушане

Мнениеот woodlark » Вто Сеп 24, 2013 9:48 pm

Петров, ти шегуваш ли се, или открито, най-безцеремонно спрямо правилата във форума, И НЕ САМО В НЕГО, дръзваш да отправяш ЗАПЛАХИ :evil:
woodlark
потребител
потребител
 
Мнения: 224
Регистриран на: Сря Мар 27, 2013 11:14 am

ПредишнаСледваща

Назад към Певчески канари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron