Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Канари - с песен на славей

Модератори: sandan, христо абаджиев

Re: Канари - с песен на славей

Мнениеот НЕВРЕН » Съб Яну 03, 2015 8:05 pm


Още един канар от въпросния сорт
НЕВРЕН
потребител
потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Мар 02, 2014 4:18 pm

Re: Канари - с песен на славей

Мнениеот traffic_81 » Нед Яну 04, 2015 12:28 am

traffic_81 написа:Здравейте... Нещо да споделя и аз от мойте канари, дано ви хареса!!! ;) И трите пилета са на различни етапи от обученито по време на тези снимки който им са правени...!








Честита нова година на всички любители на канари и диви пилета... Пожелавам ви, да сте живи и здрави!!! Искам да благодаря за положителните и не положителните коментари отностно мойте пилета...! Искам да отбележа че това са канари не породни (мелези) , селектирани с годините по едните им качества, или набивайки им от нас хората едни записи, труд и грижи за да стигнат това ниво. Но те все ще са канари... :) Па годините ще покажат за напред дали ще задържат или колко ще задържат тяхната си песен.придобита! Това са канари имитатори, къде лоши, къде добри. Но както и в действителния живот знаем... Никога имитацията неможе изцяло да достигне оргинала... :) Надявамсе да мога да ви представя в настоящата 2015 година по добри тяхни поколения... Живи и здрави!!! ;)
traffic_81
потребител
потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Мар 31, 2013 11:04 pm

Re: Канари - с песен на славей

Мнениеот Христо Петров » Пет Яну 23, 2015 8:22 am

hokensa написа:Птиците са добри но са много далече от Орфея :(


Темата е песен само на славей.

поздрави
Х.Петров
Аватар
Христо Петров
потребител
потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 11:21 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Канари - с песен на славей

Мнениеот nightingale » Нед Яну 25, 2015 9:01 pm

shikata написа:.Такъв ни е манталитета, такъв форума.Всичко е специалист и не търпи чуждо мнение, или не съм прав?Още помня времената когато всяка вечер седях на компютъра за да съм пъдар, и да няма споменавания на майки или цялата рода във форума.


Румка !
Тогава пък печелеше много повече от всеки ''клик''
Сега няма ''майката'' ама пък няма и толкова кинти.
Нали не си мислиш , че ''хората са расли в саксия''.
Използвам случая да те поздравя с новата година и да ти пожелая много щастие и здраве.
:drinks:
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Канари - с песен на славей

Мнениеот shikata » Чет Яну 29, 2015 10:36 pm

nightingale написа:
shikata написа:.Такъв ни е манталитета, такъв форума.Всичко е специалист и не търпи чуждо мнение, или не съм прав?Още помня времената когато всяка вечер седях на компютъра за да съм пъдар, и да няма споменавания на майки или цялата рода във форума.


Румка !
Тогава пък печелеше много повече от всеки ''клик''
Сега няма ''майката'' ама пък няма и толкова кинти.
Нали не си мислиш , че ''хората са расли в саксия''.
Използвам случая да те поздравя с новата година и да ти пожелая много щастие и здраве.
:drinks:



И тогава и сега излиза толкова колкото да покрие разходите за хост и домейн, работата си никога не съм я броил, а пък от теб не очаквах да ми броиш имам ли печалба или не.Единствената ми грешка през годините е че когато ми търсеха домейна да го продам, не го направих.Но не съм забравил какво вложих в начинанието.И един посетител да няма форума и сайта -пак ще са на линия заради инфото което има.Това го считам за моя принос в хобито дори и да почне пак да ми излиза от джоба!
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Re: Канари - с песен на славей

Мнениеот akademika » Пет Яну 30, 2015 2:44 pm

shikata написа:
nightingale написа:
shikata написа:.Такъв ни е манталитета, такъв форума.Всичко е специалист и не търпи чуждо мнение, или не съм прав?Още помня времената когато всяка вечер седях на компютъра за да съм пъдар, и да няма споменавания на майки или цялата рода във форума.


Румка !
Тогава пък печелеше много повече от всеки ''клик''
Сега няма ''майката'' ама пък няма и толкова кинти.
Нали не си мислиш , че ''хората са расли в саксия''.
Използвам случая да те поздравя с новата година и да ти пожелая много щастие и здраве.
:drinks:



И тогава и сега излиза толкова колкото да покрие разходите за хост и домейн, работата си никога не съм я броил, а пък от теб не очаквах да ми броиш имам ли печалба или не.Единствената ми грешка през годините е че когато ми търсеха домейна да го продам, не го направих.Но не съм забравил какво вложих в начинанието.И един посетител да няма форума и сайта -пак ще са на линия заради инфото което има.Това го считам за моя принос в хобито дори и да почне пак да ми излиза от джоба!

В България простотията няма граница :shock: Всеки гледа в паницата на комшията ! За последните 7 години форума е единственото място от където любителите на "пернати" в България могат да черпят информация и да трупат знания свързани с нашето хоби :idea: Без никакви задължения и ангажименти . През тези години освен многобройните безсмислени коментари и караници ,са се разисквали и доста значими теми . Бих казал че за тези години форума играе важна роля в нашето хоби и успя да обедини много голям брой любители на едно место . Нещо което Клубовете на можаха да направят :?: Тук пишат любителите на : канарчета от всички породи, папагали, европейска фауна, финки, патици и ......... :!: Много рядко явление за нашата страна :!: Адмирации за shikata :|
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: Канари - с песен на славей

Мнениеот nightingale » Съб Яну 31, 2015 11:56 pm

Ако визираш мен , че гледам в паницата на другия трябва да те разочаровам - въобще не ми дреме за тенджерите и тиганите на никой.
Отбелязах на Румен,че просто форума не е така посещаван както преди.
Да, преди имаше много спорове,противоречия, различни гледни точки и тези.
Сега ги няма.
Знаеш ли защо ги няма ?!
Не знаеш , но ще ти кажа.
Хората прогледнаха ,че истинското знание и безценната информация е написано на лист хартия и не се черпи от разпъване на лакърдии из виртуалният свят.
Обективизмът ти е изкривен.
В ''пернати.ком'' за последните месеци не е разисквана нито една стойностна тема, а дори и да беше разисквана , то тя в по-голямата си част щеше да е в следствие на лични преживявания , лаишки опит, грешни заключения и прибързани изводи.
Тук съм от самото създаване на форума.
Знам през годините колко и какви хора минаха през него.
Намери си някаква друга занимавка и ако няма какво да напишеш , то просто не пиши нищо.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Канари - с песен на славей

Мнениеот stoianov » Нед Фев 01, 2015 1:25 am

nightingale написа:...В ''пернати.ком'' за последните месеци не е разисквана нито една стойностна тема, а дори и да беше разисквана , то тя в по-голямата си част щеше да е в следствие на лични преживявания , лаишки опит, грешни заключения и прибързани изводи.....

:| :|
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: Канари - с песен на славей

Мнениеот slona67 » Нед Фев 01, 2015 10:28 pm

С риск да си навлека Бан.
Стоянов не ти ли писна да лижеш "славееви дупета" а?????????
Ставаш смешен вече!!!!!!!!!
Найтингел кажи му на тоя палячо да спре бре!
Излагате се!
Славея напише нещо и тоя палячо- :| :|
Аватар
slona67
потребител
потребител
 
Мнения: 429
Регистриран на: Съб Ное 27, 2010 7:07 pm
Местоположение: Някъде в гр.София

Re: Канари - с песен на славей

Мнениеот stoianov » Нед Фев 01, 2015 11:16 pm

slona67 написа:С риск да си навлека Бан.
Стоянов не ти ли писна да лижеш "славееви дупета" а?????????
Ставаш смешен вече!!!!!!!!!
Найтингел кажи му на тоя палячо да спре бре!
Излагате се!
Славея напише нещо и тоя палячо- :| :|


:shock: :shock:
Ся, аз nightingale нито го познавам, нито съм го виждал даже, обаче го уважавам заради знанията и опита му, както и теб и още няколко доказали се тук.Според мен, той е един от малкото които имат куража да казват нещата както са и какво мислят за хората криещи се зад сложни и неразбираеми за мен никове.
Не очаквах такова изказване, точно от теб......какво да кажа....бих ти отвърнал подобаващо... :twisted: обаче съм с последно предупреждение.....сори... :mrgreen:

И за да видиш, че не си прав......
Когато съм съгласен с някой БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ КОЙ го подкрепям....
stoianov написа:
akademika написа:Нещата от давана са стигнали дъното но колегите упорито тръбят на ляво и дясно че сме на Европейско равнище....... Продължавайте да се надувате като пауни и да се хвалите какви грандиозни "национални изложби" провеждате но хората виждат и от година на година изложители намаляват . А защо намаляват сами си отговорете на въпроса


:| :| :| :|


Пък ако толкова настояваш..... да си ги премерим....давай... :cool:
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: Канари - с песен на славей

Мнениеот vladimirov » Пон Фев 02, 2015 10:50 am

stoianov написа:Пък ако толкова настояваш..... да си ги премерим....давай... :cool:


Еми хайде давайте, днес е подходящ ден :lol:

честит празник на сички момченца и момиченца :lol:
vladimirov
потребител
потребител
 
Мнения: 286
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 7:38 pm
Местоположение: София

Re: Канари - с песен на славей

Мнениеот shikata » Сря Фев 04, 2015 9:45 pm

Много народ изоставиха хобито заради все по голямата стагнация в живота(ако не съм се изразил правилно, се извинявам).За много това сега (хобито) е най малкия му проблем.Стойностни теми няма не от месеци а от години, от времето когато не ме познаваха лично, и когато накажех някого, не се приемаше така.Много хора обаче си мислят че като ме познават бан или нещо друго ще им се размине, ама не стана така.Не говоря за "славея", той е по върховете на класацията с бан, но винаги е знаел последствията и си е изтърпявал без мрънкане наказанията и никога не се е сърдел.Знам, че той винаги се е мъчел да поддържа, да съживява нещата, затова и реагирах така, след изказването му.През годините и няколко пъти съм чувал пред мен да се казва зарежете го този сайт, агитира се срещу него и то от известни в хобито хора (не знам поради каква причина, може може би поради факта че не в тях е секирата).Каквото и да е няма значение, вярно е скандалите правят публика, но това не е стойностна публика и участници.И докато не се подобри климата в страна и в джоба на хората, независимо какви, хобитата ще умират, ако в някое има просперитет, то ще е защото има пари в него(в моето няма или поне явно аз съм некадърен да изкарам :D )!Мисля че няма какво повече да кажем по въпроса, и надявам се не аз съм изгонил стойностните хора от форума.Не за пари направих сайта на хората с кокошевите птици- БАРКВП и го сложих на хоста на пернати а за да не се харчат грешни пари за неща за които мога да помогна( не е кой знае какво , но беше и още е от сърце).Приех за себе си една политика която спазвам от самото начало, надявам се да не е била грешна, защото обратния ми пример беше форум на клуб, които хем вече нямаше кой да го поддържа, хем заради словесни борби, никой не влизаше и не пишеше в него.От мен това, за себе си считам темата по този въпрос за изчерпана.
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Предишна

Назад към Певчески канари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта