Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Съжалявам - непознат тук - канарчета Румъния

Модератори: sandan, христо абаджиев

Съжалявам - непознат тук - канарчета Румъния

Мнениеот gicuman » Нед Апр 17, 2016 9:15 am

Hello my dear friends,

First, I am sorry I write in latin and not cyrilic as I do not know how to write in this dialect.
I am a malinois canary breeder from Romania and I will be on the 30th of April in Bulgaria in Shumen to visit a fair there.
Because I am visiting Bulgaria, I thought that maybe I can stop on the road to visit some Malinois breeders.
Unfortunately, I cannot find any information except on your forum.
Could you please help me with some contact details (email, phone number, etc) of some Malinois breeders in Bulgaria? I would like to discuss about canaries and buy some.
Thank you for your understanding.

Have a nice day :)

/Google translate version

Здравейте скъпи приятели,
Първо, аз съм съжалявам, че пиша на латиница, а не на кирилица, както аз не знам как да пиша в този диалект.
Аз съм малиноа канарче селекционер от Румъния и ще бъде на 30 април в България в Шумен, за да посетите справедлив там.
Защото аз съм на посещение в България, си помислих, че може би мога да спре по пътя да посетите някои малиноа животновъди.
За съжаление, не мога да намеря никаква информация, освен на вашия форум.
Може ли да ми помогне с някои данни за контакт (имейл, телефонен номер и т.н.) на някои малиноа животновъдите в България? Бих искал да обсъдим за канарчета и купи.
Благодаря за разбирането.
Приятен ден :)
gicuman
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Апр 17, 2016 9:05 am

Назад към Певчески канари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта