Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Размяна на вълнисти папагали

Модератор: nikigeen

Размяна на вълнисти папагали

Мнениеот MariaW » Пет Юли 06, 2012 10:57 am

Здравейте, днес се регистрирах и още трудно се оринтирам в този сайт. Имам един въпрос към Вас - имам 2 женски вълнисти папагала и търся някого с два мъжки, за да ги разменим. Ако вие имате такива или познавате човек, който търси това, което и аз, моля пишете ми на mariamrrb @gmail.com. От София съм :)
MariaW
нов
нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Юли 06, 2012 10:44 am

Re: Размяна на вълнисти папагали

Мнениеот tatqn4eto_78 » Пет Авг 24, 2012 1:29 pm

Здравей!Аз имам две мъжки папагалчета и си търся женско,но съм от Пловдив :(
tatqn4eto_78
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Юни 27, 2012 10:57 pm

Заменям женско вълнисто папагалче за мъжко - гр. София

Мнениеот MariaW » Съб Сеп 08, 2012 2:24 pm

Здравейте! Има ли някой от София, който си отглежда 2 мъжки вълнисти папагала и би искал да размени единия за млада синя - на 2 г. или лилава - на 1 г. женска? Моля пишете на mariamrrb@gmail.com.
Предлагам и да отглеждам ваше мъжко папагалче, ако вече не ви се занимава с него :)
MariaW
нов
нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Юли 06, 2012 10:44 am

Re: Размяна на вълнисти папагали

Мнениеот MariaW » Съб Сеп 08, 2012 2:26 pm

tatqn4eto_78 написа:Здравей!Аз имам две мъжки папагалчета и си търся женско,но съм от Пловдив :(


Здравей, а на каква възраст и какъв цвят са твоите мъжки папагалчета? Тези дни може да се наложи да пътувам до Пловдив и мога да донеса моите женски :)
MariaW
нов
нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Юли 06, 2012 10:44 am


Назад към Папагали

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта