Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Имам нужда от помощ!

Модератор: nikigeen

Re: Имам нужда от помощ!

Мнениеот refab » Чет Окт 03, 2013 5:01 pm

Мъро написа:Refal,отговора ми не беше към теб.Ако си влизал в посочения форум ще разбереш защо съм го написал.А към създателя на темата,с какво да ти помогнем да ти избършим сополите ли?


Приемам ти извинението и аз също се извинявам, защото се поддадох на погрешното - както се разбира сега, убеждение и емоцията, че се подиграваш и с мен. Така, както си го написал коментара се тълкува автоматично еднозначно (все едно се отнася за ученика и за мен), но ето - поясняваш, че е адресирано към друг посланието ти. :o :D
Аватар
refab
потребител
потребител
 
Мнения: 432
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2010 11:48 am
Местоположение: София

Re: Имам нужда от помощ!

Мнениеот stoianov » Чет Окт 03, 2013 9:21 pm

refab написа:
Мъро написа:Refal,отговора ми не беше към теб.Ако си влизал в посочения форум ще разбереш защо съм го написал.А към създателя на темата,с какво да ти помогнем да ти избършим сополите ли?


Приемам ти извинението и аз също се извинявам, защото се поддадох на погрешното - както се разбира сега, убеждение и емоцията, че се подиграваш и с мен. Така, както си го написал коментара се тълкува автоматично еднозначно (все едно се отнася за ученика и за мен), но ето - поясняваш, че е адресирано към друг посланието ти. :o :D



:think: :think: :think:
Аз пак нищо не разбрах...
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: Имам нужда от помощ!

Мнениеот nightingale » Пет Окт 04, 2013 6:08 pm

shyshyobichamte написа:1.Минималната температура в стаята която ще седи папагалчето
2.С какво мога да дезинфекцирам клетката където е бил Шушу за да не има някаква инфекция ( не искам да пострада или да завърши фатално и 2-рото ми папагалче, много съм чуствителен)
3.Каква храна ми предлагате за папагали ( Аз лично купувам храна "СКАЛАР" за средноголеми папагали)
4.Какви витамини ми препоръчвате да давам на папагалчето за имунната му система
5.Какви играчки да му сложа за да има забавление докато съм на училище през останалото време ще съм си с него да се забавляваме (Естествено с гаджето ми)
6.Ще има ли някакъв проблем ако кучето ми което краска като ненормално когато звънне звънеца папагалчето ми да се стресне и после да му стане нещо (При затворена врата)
7.Има ли много опасности от който трябва да предпазя папагалчето от тази зима която предстой
8.Колко време е нужно за да изчакам за да отида на ветеринар да му изследват акитата( В смисъл акитата няма ли да изсъхнат ако седят цяла нощ върху бял лист хартия, предложете ми нещо)


Много ще бъда БЛАГОДАРЕН на всички отзовали се на темата. АКО СЪМ ЗАБРАВИЛ НЕЩО ДА СПОМЕНА ВАЖНО ЗА ЗДРАВЕТО НА ПАПАГАЛЧЕТО МОЛЯ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ ДА ГО НАПИШЕТЕ ДОРИ ДА Е НЕЩО ПРОСТИЧКО НЕ ИСКАМ ОТНОВО ДА ЗАГУБЯ ПИЛЕНЦЕ БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ !

1 Все едно питаш - '' ще си купувам кола, колко ще ми харче в града ?
Вземи папагала и тогава задавеай този въпрос .
2 Най простия дезифенктант е разтвор на белина.
3 Отговора на втория въпрос не е по- различен от първия
4 Витамини се продават във всяка една ветиринарна аптека.
Няма ''хубави и лоши'' - всичко е синтетика .
5 Играчките не са задължителни.
6 От лая на кучето на папагала няма да му стане нищо .
7 ''От тази зима която предстои'' опасностите са същите каквито са били и предните зими и зимите които са далеч в бъдещето - е ако след сто години кацнат марсианци може да ти го излапат .
8 Въпроса ти с лайната е колкото прост , толкова и сложен.
Атмосферните условия наистина могат да повлияят на материала за изследване
Вирусите например загиват от UW излъчването , високата температура пък повлиява на доста бактерии.
Но да не влизаме във филми , които не са ти ясни .
Вземай си там папагала и поуспокой топката малко , че ще те остави гаджето . :cool:
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Имам нужда от помощ!

Мнениеот georgiev » Пет Окт 04, 2013 10:13 pm

Вземай си там папагала и поуспокой топката малко , че ще те остави гаджето . :cool:

Е това ми хареса.
Здрасти, остави папагала, гледай мацето за да не станеш ти "папагал". Но ако искаш да я впечатлиш, купи и на нея едно папагалче. Иначе първо ти трябва малко теория, после практика и теория в съчетание. Тогава ще ти възникват и други въпроси.
Поздрави.
georgiev
потребител
потребител
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пон Яну 24, 2011 12:19 pm
Местоположение: софия

Предишна

Назад към Папагали

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта