Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Korela

Модератор: nikigeen

Korela

Мнениеот monita » Чет Мар 19, 2009 8:41 pm

Imam papagal ot 6 meseca no o6te ne sam go puskala da leti. Molq tezi koito znaqt k1de i kak se puska papagala da mi pi6at!
monita
потребител
потребител
 
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 10:24 pm

Re: Korela

Мнениеот monkata95s » Чет Мар 19, 2009 10:09 pm

monita написа:Imam papagal ot 6 meseca no o6te ne sam go puskala da leti. Molq tezi koito znaqt k1de i kak se puska papagala da mi pi6at!
и кое му е сложнмото :? отваряш му вратичката когато иска да излети ше излезе ...... вс са научени да летят въпроса е че първоначално няма да познава мястото и ше се удря в прозорци и стено но после ще свикне и готово ..... първо ше ти е трудно да го прибираш и понякога ше трябва да си го хващаш с ръка но ще се научите :)
Аватар
monkata95s
потребител
потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 3:40 pm
Местоположение: перник

Мнениеот monita » Пет Мар 20, 2009 5:06 pm

Pri leteneto na korelata dokato ne opoznae mqstoto moje li da se narani?
Meldu drugoto moito pile ima sq6tata okraska kato tova na snimkata ti :lol: .

Админ: Моля пишете на кирилица!
monita
потребител
потребител
 
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 10:24 pm

Мнениеот monkata95s » Вто Апр 14, 2009 2:01 am

monita написа:Pri leteneto na korelata dokato ne opoznae mqstoto moje li da se narani?
Meldu drugoto moito pile ima sq6tata okraska kato tova na snimkata ti :lol: .

Админ: Моля пишете на кирилица!


Съжалявам за закъснелия отговор , но поради причини нямах никакво време за форума . Ами зезная . Има вероятност , но не е много голяма . Моя и до ден днешен понякога си се удря в стените и в прозорците , ама му няма нищо , но все пак от де да знам :( . Различни папагали различни идеали . Надявам се да не стане нищо , защото птиците са като бебетата . Едно малко бебе като го пуснеш да прохожда имаш ли гаранция , че няма да се нарани . Рискувай :)
Аватар
monkata95s
потребител
потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 3:40 pm
Местоположение: перник

Мнениеот monita » Сря Апр 15, 2009 9:41 pm

Ами, твоят папагал къде го пускаш? На терасата става ли?
monita
потребител
потребител
 
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 10:24 pm

Мнениеот monkata95s » Сря Апр 15, 2009 10:51 pm

monita написа:Ами, твоят папагал къде го пускаш? На терасата става ли?
Съжелявам , но ти полудя ли ??? Как ще го пускаш на терасата . :D Та нали веднага ще избяга :D :D . Това беше най-глупавия въпрос . Това не е куче , като го примамиш и да се върне . Пускаш го в стаята /хол,кухня,детска,спалня/ . И да не забравиш отворен някой прозорец/няма шанс да се върне/ . Той ще лети , където поиска . За да го хванеш , ако се забие в нещо .пристъпвай бавно и внимателно - ДА НЕ ГО СТРЕСИРАШ . Рано или късно той ще се научи да лети - ще си намери местенце на което да си кацне и готово . Моя си седи с часове на курниза и няма никакви ядове / освен , че ака без да пита и след него трбва да се чисти , но все пак , както се казва: Риска на професията :) / Да не си посмяла да го пускаш на терасата , защото моментално те убивам !!! / в крагът на шегата / . Айде пускай го вече папагалчето ще стане на близо година а ти още не си го пускала . Не му се плаши толкова ! Отвори му вратичката и го остави ! Сам трябва да преодолее страховете си !!!
Аватар
monkata95s
потребител
потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 3:40 pm
Местоположение: перник

Мнениеот Paulina » Чет Апр 16, 2009 12:51 am

има и остъклени тераси . . .

:D
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот monkata95s » Чет Апр 16, 2009 11:17 am

Paulina написа:има и остъклени тераси . . .

:D


Има и не остъклени :lol:
Аватар
monkata95s
потребител
потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 3:40 pm
Местоположение: перник

Мнениеот monita » Пет Апр 17, 2009 8:57 pm

Съжалявам за късния отговор, ама ходя на училище и не всеки път имам време за форума. Терасата не само е остъклена, но лятото майка ми изнася цветя и става много хубава. ще сложа и нещо, за да има къде да кацне пилето ... Вие да не си мислите, че ще го пусна да се разхожда из Варна :D . Мисля само през лятото първите няколко пъти да го пускам на терасата, а през зимата в моита стая. Така ли да направя или направо да го пускам на 1 и също място?!
monita
потребител
потребител
 
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 10:24 pm

Мнениеот nightingale » Пет Апр 17, 2009 9:02 pm

Браво на майка ти. Сигорен съм,че прави от терасата ви истински рай.Моят съвет е да го пускаш в същата стая в която живее.Хем няма да ви наака драцените и дефинбахиите,хем полетът му няма да прилича като този на муха в буркан.
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот monita » Пет Апр 17, 2009 9:59 pm

Благодаря за съветите!
monita
потребител
потребител
 
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 10:24 pm

Мнениеот Paulina » Пет Апр 17, 2009 10:10 pm

Имам един въпрос към всички , които си отглеждат корелите като домашни любимци във вкъщи : имате ли представа как са изглеждали вашите птици когато са били " бебета " :?:
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Следваща

Назад към Папагали

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron