Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Проблем с перлена Корела

Модератор: nikigeen

Проблем с перлена Корела

Мнениеот Witch_Creature » Нед Апр 19, 2009 7:19 pm

Здравейте! От една седмица си купих 2 перлени корели.Аз мислех да си взема само 1 но продавачат в магазина който всъшност е лекар ме убеди да взема и двете.Отностно пола ... понеже папагалите са на около 2 месеца каза че не може да определи пола.В началото всичко вървеше добре...пееха играеха и т.н...От време на време се караха и едното за което предполагам че е женско се качваше на гарба на другото което предполагам че е мъжко...стъпва му по опашката..абе голям терор..минаха се няколко дни и сега мъжкото спи през повечето време на деня..става само за даяде стои малко и пак заспива..очичките му стоят притворенички...в същото време и давахме един антибиотик за профилактика..след като видяхме промяната в поведението му се консултирахме за проблема с лекаря който ни ги продаде..той ни каза само да продалжим с антибиотика още 1-2 дни...но промяна-няма...дайте ми съвет какво да правя ..моля ви :?
Аватар
Witch_Creature
потребител
потребител
 
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Апр 18, 2009 10:41 am

Re: Проблем с перлена Корела

Мнениеот monkata95s » Нед Апр 19, 2009 9:19 pm

Witch_Creature написа:Здравейте! От една седмица си купих 2 перлени корели.Аз мислех да си взема само 1 но продавачат в магазина който всъшност е лекар ме убеди да взема и двете.Отностно пола ... понеже папагалите са на около 2 месеца каза че не може да определи пола.В началото всичко вървеше добре...пееха играеха и т.н...От време на време се караха и едното за което предполагам че е женско се качваше на гарба на другото което предполагам че е мъжко...стъпва му по опашката..абе голям терор..минаха се няколко дни и сега мъжкото спи през повечето време на деня..става само за даяде стои малко и пак заспива..очичките му стоят притворенички...в същото време и давахме един антибиотик за профилактика..след като видяхме промяната в поведението му се консултирахме за проблема с лекаря който ни ги продаде..той ни каза само да продалжим с антибиотика още 1-2 дни...но промяна-няма...дайте ми съвет какво да правя ..моля ви :?
Защо не опиташ да ги разделиш (да не са в дна клетка ) . Много жалко и тъжно :( . Дано няма проблем , а да е само нещо временно :roll:
Аватар
monkata95s
потребител
потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 3:40 pm
Местоположение: перник

Мнениеот Witch_Creature » Нед Апр 19, 2009 10:39 pm

не знам...стои един накукушинен...когато го купих имаше силен вятър..и се чудя да не е настинал..и ако е настинал с какво д го лекувам..от друга страна не сам сигурна на 100% дали е мъжки и ако е женска като са се боричкали може да е станало нещо с яйцата в нея ако има...но те са на около 2 месеца и затова тази вероятност е много малка...дайте савет и за лекар на който да отидя в Плевен...много ви моля..страшно много обичам това папагалче :cry:
Аватар
Witch_Creature
потребител
потребител
 
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Апр 18, 2009 10:41 am

Мнениеот Witch_Creature » Пон Апр 20, 2009 12:45 pm

Вече сисъл да отговаряте-няма...ппиленцето почина днес сутринта :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Аватар
Witch_Creature
потребител
потребител
 
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Апр 18, 2009 10:41 am

Мнениеот monita » Вто Апр 21, 2009 12:15 pm

Много съжалявам за папагалчето ти :(
monita
потребител
потребител
 
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 10:24 pm

Мнениеот monkata95s » Вто Апр 21, 2009 8:36 pm

Моите саболезнования :( . Наистина много тъжно , дано поне останалото да не го последва тази злочеста съдба . Опитай се да разбереш от какво е починало . Не искам да те плаша , защото си представям под какво напрежение си , но все пак виж , за да не стане така и че другото да го последва същата съдба . Още веднъж ти изказвам най-искрени съболезнования . Дано никога повече да не ти се случва нещо подобно .

Успех !!!
Аватар
monkata95s
потребител
потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 3:40 pm
Местоположение: перник

Мнениеот Witch_Creature » Чет Апр 23, 2009 1:07 am

благодаря много за отгаворите.Папагалчето наистина ми липсва много :(
Аватар
Witch_Creature
потребител
потребител
 
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Апр 18, 2009 10:41 am


Назад към Папагали

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта