Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Въпрос към хората който отглеждат папагалите си в апартамент

Модератор: nikigeen

Въпрос към хората който отглеждат папагалите си в апартамент

Мнениеот Witch_Creature » Съб Юли 11, 2009 4:05 pm

Здравейте! може би въпроса който ще ви задам ще ви се стори глупав но все пак..Вие пускате ли папагала си из целия апартамент или стои само в една стая?Моят папагал е Корела и е от 3 месеца вкъщи...напълно опитомен е но засега го даржим само в една стая...много ми се иска да го пусна и в другите но не знам дали е правелно..как мислите? :think:
Аватар
Witch_Creature
потребител
потребител
 
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Апр 18, 2009 10:41 am

Re: Въпрос към хората който отглеждат папагалите си в апарта

Мнениеот Paulina » Нед Юли 12, 2009 2:15 am

Witch_Creature написа:Здравейте! може би въпроса който ще ви задам ще ви се стори глупав но все пак..Вие пускате ли папагала си из целия апартамент или стои само в една стая?Моят папагал е Корела и е от 3 месеца вкъщи...напълно опитомен е но засега го даржим само в една стая...много ми се иска да го пусна и в другите но не знам дали е правелно..как мислите? :think:

Защо искаш да го пускаш да лети навсякъде ? Какви са причините ?
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот Witch_Creature » Нед Юли 19, 2009 11:16 am

ами не знам...струва ми се че стаята му е малка...също така като отидя в другата стая и то трябва да стои самичко
Аватар
Witch_Creature
потребител
потребител
 
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Апр 18, 2009 10:41 am

Мнениеот Paulina » Нед Юли 19, 2009 3:03 pm

Witch_Creature написа:ами не знам...струва ми се че стаята му е малка...също така като отидя в другата стая и то трябва да стои самичко

Щом е питомен сложи го на рамото си и така можеш да го разходиш и да си свършиш работата . Но затвори преди това прозорците навсякъде , че да не стане беля . . .
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am


Назад към Папагали

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта