Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


подлагане на яйца от гулдови амадини

Модератор: nikigeen

подлагане на яйца от гулдови амадини

Мнениеот sandan » Чет Яну 08, 2009 1:37 am

Възможно ли е да се подлагат яйца от гулдови амадини на канари ?
Попаднаха ми един яифт гулди и нещо взеха да ми харесват та затова ще задам може би тъпи въпроси за което се извинявам :oops:
Възможно ли е да се подлагат яйца от гулдови амадини на канари ?
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Мнениеот Мъро » Чет Яну 08, 2009 1:44 am

Въобще гледал ли си амадини.Ако храненето на канарите е сходно с това на амадините може и да стане.Но най добре си вземи японски амадини да ти е мирна главата.
Аватар
Мъро
потребител
потребител
 
Мнения: 679
Регистриран на: Нед Дек 28, 2008 7:35 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот sandan » Чет Яну 08, 2009 1:55 am

myro написа:Въобще гледал ли си амадини.Ако храненето на канарите е сходно с това на амадините може и да стане.Но най добре си вземи японски амадини да ти е мирна главата.

Егати светкавичния отговор :shock:
Едни познати ми донесоха преди 2 дни чифт гулди и временно ги оставих при канарите .В магазина съм имал амадини , но никога не съм ги въдил.
Не искам да вземам японки за да не се запаля по амадините и да стане ново хоби :D :D :D
От чисто любопитство искам да пробвам ,та ако става да се подлагат на канари ще ми е по- лесно.
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Мнениеот Мъро » Чет Яну 08, 2009 2:18 am

Ами пробвай с едно две яйца от опит глава не боли а другите ги остави под чифта ако имаш късмет може чифтати да люпи и да храни сам.Незнам канарските пилета нахални ли са но гулдовите не са аз съм гледал под един чифт японци и гулдички и япончета като отраснат япончетата пищят и си искат повече от гулдичките и накрая чифта взе само тях да храни и се наложи да прехвърлям гулдите.
Аватар
Мъро
потребител
потребител
 
Мнения: 679
Регистриран на: Нед Дек 28, 2008 7:35 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот AleSio » Чет Яну 08, 2009 2:37 am

Гулдовите бебета се отбиват много трудно ,понякога и до 2 месеца се хранят от приемните родители.много трудно прояждат
Вече съм част от най-новия онлайн курник
AleSio
потребител
потребител
 
Мнения: 119
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот Мъро » Чет Яну 08, 2009 2:57 am

Кой ще храни пилета 2 месеца,не проидът ли 10-15 дни след като излязът ги заебават като турското знаме на Шипка.3 години съм се занимавал с гулди нервичките ми бяха скъсали.
Аватар
Мъро
потребител
потребител
 
Мнения: 679
Регистриран на: Нед Дек 28, 2008 7:35 pm
Местоположение: Шумен


Назад към Екзотика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта