Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Мозамбишко канарче - размножаване

Модератор: nikigeen

Мозамбишко канарче - размножаване

Мнениеот veselin » Пон Ное 02, 2015 1:01 am

Имали някой опитен колега с тези птици?По точно ме интересува задължително ли е да се доосветяват при нашите условия. Този сезон имах неуспех в начинанието. Птиците се развиха, напролет направиха гнездо и Май месец имах едно бяло яйце в гнездото което така и не легнаха. Подложих го ,но за жалост беше празно.Скоро след това направиха сами много хубаво ново гнездо на тавана на гнездилката но така и не снесоха повече. В момента още не са сменили пера очаквам януари да го направят както миналата година.
Изображение
Аватар
veselin
потребител
потребител
 
Мнения: 109
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 8:05 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Мозамбишко канарче - размножаване

Мнениеот veselin » Вто Дек 22, 2015 8:47 pm

Въпреки ,че никой от форума не ми помогна със съвет. Птичките без доосветяване и без някакви други по специални грижи успяха да ме зарадват с едно хубаво и здраво птиче точно за коледните празници.Този път не направиха гнездо и яйцата бяха направо върху подложката , но това няма значение :D

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

ето го и старото красиво гнездо от лятото което засукаха измежду решетките на клетката, но за жалост си остана празно

Изображение

Изображение
Изображение
Аватар
veselin
потребител
потребител
 
Мнения: 109
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 8:05 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Мозамбишко канарче - размножаване

Мнениеот r_rusev » Вто Дек 22, 2015 9:50 pm

Канарчето се казва Мозамбикско канарче.
r_rusev
потребител
потребител
 
Мнения: 301
Регистриран на: Съб Юни 07, 2008 8:54 pm
Местоположение: гр.ВАРНА

Re: Мозамбишко канарче - размножаване

Мнениеот r_rusev » Вто Дек 22, 2015 9:54 pm

За канарчето,поздравления!
r_rusev
потребител
потребител
 
Мнения: 301
Регистриран на: Съб Юни 07, 2008 8:54 pm
Местоположение: гр.ВАРНА

Re: Мозамбишко канарче - размножаване

Мнениеот ivan211 » Чет Сеп 02, 2021 3:30 pm

Темата активна ли е още? Решил съм да купя поне 100 екземпляра от този вид и не само и да ги препродам след това. Проблемът е че ми трябва капитал за цялото начинание а не разполагам с пари в брой. От тези два сайта- http://parite.bg/ и http://vsichki-krediti.com/ се запознах с условия по различни кредити и мисля да действам.. Въпроса ми е мислите ли че ще мога да си избия парите и да изкарам нешо за себе си? Благодаря предварително.
ivan211
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Авг 31, 2021 10:40 am


Назад към Екзотика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта