Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Определяне на пола

Модератори: nikigeen, yuri

Re: Определяне на пола

Мнениеот qnakiev » Пон Мар 26, 2012 10:13 pm

Забравих да допълня ,тук е на 1 месец и няколко дена!Сега са близо на 2 месеца! :cool:
Аватар
qnakiev
потребител
потребител
 
Мнения: 663
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 8:48 am

Re: Определяне на пола

Мнениеот yuri » Пон Мар 26, 2012 11:15 pm

Снимай ги сега. на тази снимка в ръката ти, шанса е 50/50.
yuri
Модератор
Модератор
 
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Ное 28, 2009 6:09 pm

Re: Определяне на пола

Мнениеот НАСКО » Вто Мар 27, 2012 10:15 pm

qnakiev написа:Здравейте някой може ли да разпознае пола на ето това пиле син виандот бантам Изображениеимам и още 3 пилета ,но нямам снимки на тях!Искам да ги разпозная сега ,за да мога да им сложа пръстените на асоциациата ,страх ме е да не изтърва момента!Благодаря предварително! :cool:

пилето е ярче,имам пилета на същата възраст и на петлетата вече са им зачервени гребенчетата :cool:
Аватар
НАСКО
потребител
потребител
 
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Апр 26, 2011 7:50 pm

Re: Определяне на пола

Мнениеот qnakiev » Вто Мар 27, 2012 10:35 pm

НАСКО написа:
qnakiev написа:Здравейте някой може ли да разпознае пола на ето това пиле син виандот бантам Изображениеимам и още 3 пилета ,но нямам снимки на тях!Искам да ги разпозная сега ,за да мога да им сложа пръстените на асоциациата ,страх ме е да не изтърва момента!Благодаря предварително! :cool:

пилето е ярче,имам пилета на същата възраст и на петлетата вече са им зачервени гребенчетата :cool:

Благодаря ти НАСКО! :drinks: Тази седмица ще кача и другите пилета ,като ги гледам всички са ярчици ,но нека вие по опитните да кажете!Поздрави! :cool:
Аватар
qnakiev
потребител
потребител
 
Мнения: 663
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 8:48 am

Предишна

Назад към Декор. кокошки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта