Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Относно писането на български с латински букви

Модератори: nikigeen, yuri

Относно писането на български с латински букви

Мнениеот shikata » Съб Фев 26, 2011 12:38 am

Вече при писане на мнения няма да се допускат мнения на "шльокавица".Форума няма да го позволи, софтуерно.Дори и да изпусне някое мнения, пак ще има контрол от моя страна.Не знам толкова ли е трудно да се разбере, писането на кирилица се изисква за да може форума да е прегледен и лесно четим.Не сте деца на по 12 години за да го обяснявам повече
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Re: Относно писането на български с латински букви

Мнениеот shikata » Съб Фев 26, 2011 11:05 am

За да може да се пусне мнение съдържащо само url адреси, или път към снимки трябва да напишете поне ред на кирилицата, за да позволи публикуване
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Re: Относно писането на български с латински букви

Мнениеот saynars » Пет Апр 01, 2011 11:42 pm

shikata написа:Вече при писане на мнения няма да се допускат мнения на "шльокавица".Форума няма да го позволи, софтуерно.Дори и да изпусне някое мнения, пак ще има контрол от моя страна.Не знам толкова ли е трудно да се разбере, писането на кирилица се изисква за да може форума да е прегледен и лесно четим.Не сте деца на по 12 години за да го обяснявам повече

Добър вечер нвсички... Най после намерих начин да пиша на кирилица!Първо скам да се извиня на админа shikata относно писането м
и на латиница,въпреки неговиете предуреждения.Извинявам се и на членовете а форума..
С уважение saynars
saynars
потребител
потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 1:29 am
Местоположение: istanbul-tr

Re: Относно писането на български с латински букви

Мнениеот shikata » Съб Апр 02, 2011 9:51 pm

И аз благодаря за разбирането saynars
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Re: Относно писането на български с латински букви

Мнениеот Petur Petkov » Пет Ное 25, 2011 5:26 pm

:|
Petur Petkov
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Ное 19, 2011 7:05 pm

Re: Относно писането на български с латински букви

Мнениеот venkata » Сря Юли 11, 2012 1:54 pm

shikata написа:Вече при писане на мнения няма да се допускат мнения на "шльокавица".Форума няма да го позволи, софтуерно.Дори и да изпусне някое мнения, пак ще има контрол от моя страна.Не знам толкова ли е трудно да се разбере, писането на кирилица се изисква за да може форума да е прегледен и лесно четим.Не сте деца на по 12 години за да го обяснявам повече

Az sum na 12 =) . A puk i kompiutara mi ne pozvolqva da pi6a na bg.
venkata
потребител
потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Фев 28, 2011 7:49 pm

Re: Относно писането на български с латински букви

Мнениеот shikata » Сря Юли 11, 2012 10:10 pm

Чужденци намериха начин как да го правят, изключения няма да позволя !!!

Досега си писал на кирилица повечето мнения и след няколко забележки.И сина ми е на 12,но пише на кирилица, а да ти кажа честно половината ти мнения не отговарят на 12 годишен, а на по възрастен.
Последно предупреждение!!!
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Re: Относно писането на български с латински букви

Мнениеот laryto » Съб Апр 06, 2013 8:30 am

shikata написа:Чужденци намериха начин как да го правят, изключения няма да позволя !!!

Досега си писал на кирилица повечето мнения и след няколко забележки.И сина ми е на 12,но пише на кирилица, а да ти кажа честно половината ти мнения не отговарят на 12 годишен, а на по възрастен.
Последно предупреждение!!!


Винаги съм се чудил, след като прочета такова изказване, че не можело на бг да се пише.А като ходиш на училище на шльокавица ли пишеш в тетрадките?
laryto
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Апр 06, 2013 8:24 am


Назад към Декор. кокошки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron