Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Коя е породата

Модератори: nikigeen, yuri

Re: Коя е породата

Мнениеот korelams » Сря Окт 08, 2014 4:31 pm

http://sergievfarm.alle.bg/%D0%B1%D0%BE ... int-horoz/.Колега птиците са на Серги Сергиев.
korelams
потребител
потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Апр 20, 2014 8:50 pm

Re: Коя е породата

Мнениеот Kinhcho » Пет Окт 17, 2014 10:47 pm

Здравейте на всички , подариха ми 3 декоративни кокошки. И взех че се запалих от 2-3 седмици прочетох доста голяма час от форума и разгледах доста снимки и още повече се запалих. Подариха ми и 3 петлета, иска ми се да ме просветлите дали са някаква порода или не. Аз си ги харесвам и ще си ги гледам така или иначе. Дори излюпих от тях , но бях подложил яйца на домашни кокошки. Харесал съм и няколко породи който ще гледам в бъдеще но не съм готов с клетките.http://prikachi.com/images.php?images/78/7669078F.jpg
Kinhcho
потребител
потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Окт 09, 2014 5:46 pm
Местоположение: Стамболийски

Re: Коя е породата

Мнениеот Kinhcho » Пет Окт 17, 2014 10:57 pm

Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение

Снимките не са много добри , терена също :D Работя да подобря условията и ще пусна пак снимки.
Kinhcho
потребител
потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Окт 09, 2014 5:46 pm
Местоположение: Стамболийски

Re: Коя е породата

Мнениеот dr_lukanov » Вто Окт 21, 2014 11:39 am

Не са породисти колега, но наистина трябва да насочиш усилията си към по-добра среда на живот, че тези купчини наоколо могат да дадат подслон на какво ли не.
Аватар
dr_lukanov
VIP
VIP
 
Мнения: 1921
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 11:55 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Коя е породата

Мнениеот Kinhcho » Вто Окт 21, 2014 9:17 pm

Благодаря за информацията и съвета , аз вече започнах с почистването и подреждането и подреждането. Имам виждане и къде ще започна да правя и клетките който за момента мисля да направя 3 с размери 3.30м дълги 1.30м широки 2.00м високи. Ще се радвам да ме посъветвате колко птици мога да гледам в една такава клетка. Смятам да отглеждам Зибрайт и мини копринки. Даже имам вече едно петле Зибрайт златен, повече ми харесва сребристия но все още нямам от тях. Но в най скоро време ще се сдобия.
Kinhcho
потребител
потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Окт 09, 2014 5:46 pm
Местоположение: Стамболийски

Re: Коя е породата

Мнениеот kentave » Пон Ное 02, 2015 10:31 pm

Здравейте, надявам се да съм уцелила правилната тема. Търся информация за две породи и по-специално за това дали се предлагат в България и под какво име. На английски имента им са: Czech Gold Brindled Hen и Thuringian chicken. Намирам само инфо на английски, но нищо на български.
kentave
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Ное 02, 2015 10:18 pm

Предишна

Назад към Декор. кокошки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта