Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Копринки

Модератори: nikigeen, yuri

Мнениеот Petrov » Пон Юли 06, 2009 12:14 am

Копринки

Изображение
Изображение
Аватар
Petrov
потребител
потребител
 
Мнения: 699
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 11:50 pm
Местоположение: Трявна § Пловдив

Мнениеот Petrov » Пон Юли 06, 2009 12:22 am

А това са ми новите копринки

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Petrov
потребител
потребител
 
Мнения: 699
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 11:50 pm
Местоположение: Трявна § Пловдив

Мнениеот Petrov » Пон Юли 06, 2009 12:30 am

Надявам се птиците ми да ви харесат.

....и Стефчо още един път мерси :drinks:
Аватар
Petrov
потребител
потребител
 
Мнения: 699
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 11:50 pm
Местоположение: Трявна § Пловдив

Ето най накрая снимките който ви обещах

Мнениеот nikib_koko » Пет Юли 10, 2009 3:52 pm

Изображение.....Изображение.....Изображение.....Изображение......Изображение.....Изображение

Изображение.....Изображение.....Изображение


Очаквам коментари
Аватар
nikib_koko
потребител
потребител
 
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 10:04 am
Местоположение: гр. Пещера

Мнениеот nikigeen » Пет Юли 10, 2009 6:22 pm

nikib_koko,
тези с червените гребени ги махай и не люпи пилета от тях.Намери си петел от сигурен човек и вкарай малко свежа кръв ,иначе са добре
Николай Николов ,Кюстендил - (+359)898 60 11 33

"Животните са голямото мълчаливо мнозинство,без право на глас,което може да оцелее единствено с наша помощ" Джералд Даръл
Аватар
nikigeen
Модератор
Модератор
 
Мнения: 938
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 10:06 pm
Местоположение: гр.Кюстендил/с.Катрище

Мнениеот nikib_koko » Съб Юли 11, 2009 9:01 am

nikigeen написа:nikib_koko,
тези с червените гребени ги махай и не люпи пилета от тях.Намери си петел от сигурен човек и вкарай малко свежа кръв ,иначе са добре
вие не виждатели че с червен гребен е само една бе хора??? кръвта е прекалено свежа даже
Аватар
nikib_koko
потребител
потребител
 
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 10:04 am
Местоположение: гр. Пещера

Мнениеот nikii » Съб Юли 11, 2009 9:55 am

nikib_koko написа:
nikigeen написа:nikib_koko,
тези с червените гребени ги махай и не люпи пилета от тях.Намери си петел от сигурен човек и вкарай малко свежа кръв ,иначе са добре
вие не виждатели че с червен гребен е само една бе хора??? кръвта е прекалено свежа даже



nikib_koko ,колегата ти дава съвет според мен реален приеми го :wink: без значение колко броя с червени гребени са :cool:
Аватар
nikii
потребител
потребител
 
Мнения: 246
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 4:50 pm
Местоположение: Брежани (Благоевградско)

Мнениеот nikib_koko » Съб Юли 11, 2009 10:51 am

nikii написа:
nikib_koko написа:
nikigeen написа:nikib_koko,
тези с червените гребени ги махай и не люпи пилета от тях.Намери си петел от сигурен човек и вкарай малко свежа кръв ,иначе са добре
вие не виждатели че с червен гребен е само една бе хора??? кръвта е прекалено свежа даже



nikib_koko ,колегата ти дава съвет според мен реален приеми го :wink: без значение колко броя с червени гребени са :cool:

Не съм казал че няма да го приема, но въпроса е какво им е на тези с червените гребени? Всеки ми дава полезни съвети а никой не се обуславя. Кажете ми защо да ги махна какъв им е проблема. това просто искам да разбера нищо повече
Аватар
nikib_koko
потребител
потребител
 
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 10:04 am
Местоположение: гр. Пещера

За копринките с червените гребени !!!!

Мнениеот nikib_koko » Съб Юли 11, 2009 10:56 am

nikigeen кажи ми какъв име проблема на тези с червените гребени?!? Все още съм начинаещ с копринките и ми е необходимо след като ми се даде съвет да ми се каже и защо трябва да го направя и къде е проблема :cool:
Аватар
nikib_koko
потребител
потребител
 
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 10:04 am
Местоположение: гр. Пещера

Мнениеот dr_lukanov » Нед Юли 12, 2009 8:02 pm

Здравейте, доста се е изписало за няколко дни. Както казах червени гребен и менгуши при копринките са нежелани признаци (извън стандарта). Ако се оставят птици неотговарящи на стандарта полученото потомство все повече ще се отдалечава от него. И без това трябва да сменяш петела :wink: . И двете разновидности са красиви, аз лично харесвам повече безбрадия вариант (може би ако имах от брадатия щеше да е обратното :lol: ).
Има още една разновидност, която я пропуснах това са т.н. show girls- голошийки, те са само бели. В България са най- разпространени белите копринки. Има още много цветови разновидности: жълт, яребичи, пъстър, син, черен, кукувичи.

http://www.freewebs.com/silkieclubofaustralia/
Аватар
dr_lukanov
VIP
VIP
 
Мнения: 1921
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 11:55 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот nikib_koko » Пон Юли 13, 2009 9:33 am

dr_lukanov написа:Здравейте, доста се е изписало за няколко дни. Както казах червени гребен и менгуши при копринките са нежелани признаци (извън стандарта). Ако се оставят птици неотговарящи на стандарта полученото потомство все повече ще се отдалечава от него. И без това трябва да сменяш петела :wink: . И двете разновидности са красиви, аз лично харесвам повече безбрадия вариант (може би ако имах от брадатия щеше да е обратното :lol: ).
Има още една разновидност, която я пропуснах това са т.н. show girls- голошийки, те са само бели. В България са най- разпространени белите копринки. Има още много цветови разновидности: жълт, яребичи, пъстър, син, черен, кукувичи.

http://www.freewebs.com/silkieclubofaustralia/

защо да сменям петела, като той си е стандартен със синьо-лилав гребен?!?
Аватар
nikib_koko
потребител
потребител
 
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 10:04 am
Местоположение: гр. Пещера

Мнениеот nikii » Пон Юли 13, 2009 9:45 am

За да вкараш малко свежа кръв както ти писа nikigeen :D А дали ще го смениш ти си прецени колегите опитват да помогнат с тези съвети :drinks:
Хората вярват в това, в което искат да вярват !
Good luck Chuck
Аватар
nikii
потребител
потребител
 
Мнения: 246
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 4:50 pm
Местоположение: Брежани (Благоевградско)

Следваща

Назад към Декор. кокошки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта