Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Закупуване на кокошарник

Модератори: nikigeen, yuri

Закупуване на кокошарник

Мнениеот borisovpower » Вто Яну 20, 2015 3:11 pm

Здравейте,

Бихте ли ми казали някъде в района на София, продават ли се готови кокошарници? Искам да отглеждам на двора около 5-6 кокошки, но единственото, което открих е в един зоомагазин и една такава къщичка струва 500 лева. Другият вариант според мен е някой дърводелец да ми я направи... Тази къщичка според вас стига ли за 5 кокошки - Изображение
Също така, от къде може човек да си купи живи домашни кокошки, които да са гарантирано млади? И последен въпрос- Проблем ли е ако не живея на мястото, на което се отглеждат птиците? Имам възможност да ги посещавам един път дневно - да им сипвам храна и вода, но вечер ако къщичката им е отворена може ли да им стане нещо?
borisovpower
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Яну 20, 2015 2:55 pm

Re: Закупуване на кокошарник

Мнениеот ivaylo_minev » Вто Яну 20, 2015 9:01 pm

По добре е наистина някой познат да ти помогне или да ти я направи, ще ти излезе по евтино. А относно това дали пречи че не си там, не пречи стига да е направено така че да не може да влезе пор или лисица. Кокошки можеш да си вземеш от всеки един пазар
ivaylo_minev
потребител
потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Ное 18, 2012 8:41 pm

Re: Закупуване на кокошарник

Мнениеот borisovpower » Сря Яну 21, 2015 2:22 pm

Благодаря много за отговора
borisovpower
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Яну 20, 2015 2:55 pm

Re: Закупуване на кокошарник

Мнениеот dr_lukanov » Пет Фев 13, 2015 1:26 pm

Проблем никакъв, стига нещо по опасно от пор или лисица да не реши да влиза там ...

Иначе можеш да направиш нещо подобно, така проблемът ти с хищниците е решен (стига да не иска да влезе мечка :) ):
Изображение
Аватар
dr_lukanov
VIP
VIP
 
Мнения: 1921
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 11:55 am
Местоположение: Стара Загора


Назад към Декор. кокошки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта