Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Гъски

Модератори: nikigeen, yuri

Re: Гъски

Мнениеот ElGato » Пет Дек 06, 2013 12:01 am

Така де ,моите са люпени на 30 април и са три пъти по-големи от патока ,който е на година
Аватар
ElGato
потребител
потребител
 
Мнения: 133
Регистриран на: Вто Май 29, 2012 1:33 pm

Re: Гъски

Мнениеот Cole » Пет Дек 06, 2013 7:18 pm

Гъските се развиват добре,но патока е и той тазгодишен, а е на половината на гъските.Доста едро момче! :D
Cole
потребител
потребител
 
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Юни 22, 2013 11:21 am
Местоположение: бургаска област

Re: Гъски

Мнениеот ElGato » Съб Дек 07, 2013 2:49 pm

Не знам , моят поток също е едър но все пак... каква порода са гъските ти ? Моите са Толузки-ланденско отродие
Аватар
ElGato
потребител
потребител
 
Мнения: 133
Регистриран на: Вто Май 29, 2012 1:33 pm

Re: Гъски

Мнениеот Cole » Нед Дек 08, 2013 8:36 pm

Моите са местни, обаче в сряда продадох 2 от женските и сега са 1 мъжки с 2 женски.Моите са и те горе-долу като твоите, такава порода. :o
Cole
потребител
потребител
 
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Юни 22, 2013 11:21 am
Местоположение: бургаска област

Re: Гъски

Мнениеот ElGato » Пон Дек 09, 2013 8:58 am

Cole написа:Моите са местни, обаче в сряда продадох 2 от женските и сега са 1 мъжки с 2 женски.Моите са и те горе-долу като твоите, такава порода. :o

Дай фото на гъските ти , ако са същите може да направим размяна за вливане на свежа кръв , в момента мъжките ми тежат 8-9 кг. а женските -6-7 кг. а са само на 7 месеца :D :D
Аватар
ElGato
потребител
потребител
 
Мнения: 133
Регистриран на: Вто Май 29, 2012 1:33 pm

Re: Гъски

Мнениеот Cole » Вто Дек 10, 2013 3:42 pm

Знаеш ли колко хора искат да си сменяме гъските, но баща ми не дава, защото те са много свикнали с него, а тия 2-те дето ги продадахме не бяха толкова свикнали с него и той направи изключение!Съжалявам, ако зависеше от мен щеше да ти дам мъжкия за един твой мъжки.Да ти кажа той купи яйцата от моя колега и не съм виждал той да е близък толкова с някое от животните ми.Имам едно куче, с което и той се занимава от дъжд на вятър, но да обича гъските толкова много.Не го бях виждал :D .Като бяха те малки той ги изгледа, тъй като бях в чужбина 1 месец и от тогава много свикна с тях! :D
Cole
потребител
потребител
 
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Юни 22, 2013 11:21 am
Местоположение: бургаска област

Re: Гъски

Мнениеот Cole » Вто Дек 10, 2013 4:09 pm

А за снимки, нямам, но ще направя и ще ги кача! :cool:
Cole
потребител
потребител
 
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Юни 22, 2013 11:21 am
Местоположение: бургаска област

Re: Гъски

Мнениеот ElGato » Вто Дек 10, 2013 4:14 pm

Така е лесно се свиква с тези животинки , аз също много си ги обичам , отгледах ги от яйце и съм казал , че тези няма да ги коля , ще ги оставя за разплод или продам , но другите които изкарам няма да се привързвам толкова :D , пък щом не дава добре , той си знае но може да заобиколим закона и да си разменим яйца , така също се влива свежа кръв :cool:
Аватар
ElGato
потребител
потребител
 
Мнения: 133
Регистриран на: Вто Май 29, 2012 1:33 pm

Re: Гъски

Мнениеот Cole » Вто Дек 10, 2013 6:30 pm

Може! :D А ще качиш ли снимки на твоите гъски!? :cool:
Cole
потребител
потребител
 
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Юни 22, 2013 11:21 am
Местоположение: бургаска област

Re: Гъски

Мнениеот Cole » Вто Дек 10, 2013 6:38 pm

И като заговорихме за привързаността към птиците, аз пък много обичам кокошките си и крякащите ми патици(смеска м/у зеленоглави и пекински патици).Гаджето ми пък е влюбено в моите декоративни кокошки!Майка ми в 2-те ми фенерлии, дядо ми в пуйките, така че като си близък с животните си винаги всеки се привързва! :cool: :D
Cole
потребител
потребител
 
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Юни 22, 2013 11:21 am
Местоположение: бургаска област

Re: Гъски

Мнениеот ElGato » Вто Дек 10, 2013 11:05 pm

Снимки съм качил малко по-назад в темата. Жена ми пък е влюбена в индийските ми бегачи и не дава перо да падне от тях :cool: даже вика,че об :drinks: ича повече тях от мен
Аватар
ElGato
потребител
потребител
 
Мнения: 133
Регистриран на: Вто Май 29, 2012 1:33 pm

Re: Гъски

Мнениеот Cole » Вто Дек 10, 2013 11:15 pm

ElGato написа:Снимки съм качил малко по-назад в темата. Жена ми пък е влюбена в индийските ми бегачи и не дава перо да падне от тях :cool: даже вика,че об :drinks: ича повече тях от мен

:D Приятелката ми още не е казала, че обича декоративните кокошки от мен, но скоро може и да се случе :D :cool:
Cole
потребител
потребител
 
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Юни 22, 2013 11:21 am
Местоположение: бургаска област

ПредишнаСледваща

Назад към Водоплаващи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта