Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Лебеди

Модератори: nikigeen, yuri

Re: Лебеди

Мнениеот Крис » Пет Мар 25, 2011 6:01 pm

Здравете, наистина много красиви снимки сте направили Paulina, за съжеление в бъдеще не знам дали ще се виждат такива снимки и от България. Лебедите са едни от любимите ми птици но разбрах че е забранено да се отглеждат в домашни условия. Единствено за черните лебеди доразбрах че имало възможност да се отглеждат но не знам от къде могат д се вземат а и цената сигурно е голяма. Поздрави на всички почитатели на тази красива птица :wink:
Аватар
Крис
потребител
потребител
 
Мнения: 76
Регистриран на: Нед Дек 05, 2010 10:21 am
Местоположение: Русе

Re: Лебеди

Мнениеот rookie_gyn » Съб Мар 26, 2011 12:48 am

В България в блатото "Алипу" може да се види подобна картина, естествено без да имаш възможност да ги храниш - твърде са диви.
Поздравления за добрите снимки.
Аватар
rookie_gyn
потребител
потребител
 
Мнения: 654
Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 2:48 pm
Местоположение: Царево

Re: Лебеди

Мнениеот nasopicaso » Пет Апр 08, 2011 6:28 pm

Миналата седмица на моето село Юлиево - Старозагорско видях лебед. Беше сам. Там има много езера, изкуствени и в тях има страшно много и различни видове водоплаващи птици, патици, гъски.. видях и някакви чапли..Но както казвате за съжаление, някой гладник вместо да се наслаждава на лебеда ще го хване за да си го опече...
nasopicaso
потребител
потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 10:36 pm

Re: Лебеди

Мнениеот nikilaaa » Пет Апр 08, 2011 6:34 pm

Колеги аз съм от поморие и миналата зима ви морете имаше лебеди.но циганите ги убиха и ги изядоха.а относно залавянето и отглеждането според мен това не е редно.
nikilaaa
потребител
потребител
 
Мнения: 208
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 12:37 pm

Re: Лебеди

Мнениеот Paulina » Пон Май 16, 2011 11:36 am

Продължение :

Изображение

И след това :

Изображение

Резултата :

Изображение

Изображение
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Re: Лебеди

Мнениеот qnakiev » Чет Юли 28, 2011 8:22 pm

Страхотни са ,браво на фотографа!
Аватар
qnakiev
потребител
потребител
 
Мнения: 663
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 8:48 am

Re: Лебеди

Мнениеот TK3C-74 » Нед Окт 02, 2011 6:18 pm

всяка година на село зимуват лебеди. миналата година бяха семейство от 3 птици. на пролет младия лебед остана до началото на юни, но после и той замина. тази година като дойдат може да успея да ги снимам и ще кача снимки
Аватар
TK3C-74
потребител
потребител
 
Мнения: 458
Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 12:13 pm
Местоположение: Добрич

Предишна

Назад към Водоплаващи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта