Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


размножаване на юрдеци

Модератори: nikigeen, yuri

Re: размножаване на юрдеци

Мнениеот chefi04 » Съб Май 19, 2012 9:00 am

благодаря
chefi04
потребител
потребител
 
Мнения: 26
Регистриран на: Пет Мар 30, 2012 11:48 am

Re: размножаване на юрдеци

Мнениеот elmireto » Сря Авг 15, 2012 10:40 am

моля за помощ за първи път си купих и юрдечки помагаите със савети,и ако някой разбира да каже пола им,Изображение,Изображение
elmireto
потребител
потребител
 
Мнения: 65
Регистриран на: Пон Юли 23, 2012 2:08 pm
Местоположение: село Бенковски

Re: размножаване на юрдеци

Мнениеот qnakiev » Сря Авг 15, 2012 11:26 pm

elmireto написа:моля за помощ за първи път си купих и юрдечки помагаите със савети,и ако някой разбира да каже пола им,Изображение,Изображение

Много е рано да се каже ,а и патетата са безпородисти но пък са много сладки!Ще си проличи като поотраснат! :cool:
Аватар
qnakiev
потребител
потребител
 
Мнения: 663
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 8:48 am

Re: размножаване на юрдеци

Мнениеот д-р Иван Кючуков » Пон Авг 27, 2012 10:42 pm

Търся чифт зеленоглави патици.По възможност млади патета.
д-р Иван Кючуков
потребител
потребител
 
Мнения: 860
Регистриран на: Съб Авг 16, 2008 6:34 pm

Re: размножаване на юрдеци

Мнениеот chefi04 » Съб Сеп 22, 2012 11:21 am

ще се разберат като пораснат
chefi04
потребител
потребител
 
Мнения: 26
Регистриран на: Пет Мар 30, 2012 11:48 am

Re: размножаване на юрдеци

Мнениеот elmireto » Нед Сеп 23, 2012 7:00 pm

поотрасналите ми юрдеци Изображение,Изображение,Изображение,Изображение,Изображение,Изображение,Изображение,Изображение,Изображение някой ако може да каже порода и пол? вече са на 2 месеца дена.
elmireto
потребител
потребител
 
Мнения: 65
Регистриран на: Пон Юли 23, 2012 2:08 pm
Местоположение: село Бенковски

Re: размножаване на юрдеци

Мнениеот qnakiev » Нед Сеп 23, 2012 9:44 pm

elmireto написа:поотрасналите ми юрдеци Изображение,Изображение,Изображение,Изображение,Изображение,Изображение,Изображение,Изображение,Изображение някой ако може да каже порода и пол? вече са на 2 месеца дена.

Здравей ,много хубави са станали браво !Ще ги разпознаеш по гласа ,женските кракят много силно и по дрезгаво ,докато мъжките крякат доста по слабо !След време на мъжките ще им израсте шип на опашката ,то е по точно две три пера извити като сърп малко пред опашката!Има две патици на снимките са синьо огледало по крилото ,според мен те са мъжки от продуктивния тип зеленоглави ,не знам дали така може да се наричат !Поздрави и успех! :drinks:
Аватар
qnakiev
потребител
потребител
 
Мнения: 663
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 8:48 am

Re: размножаване на юрдеци

Мнениеот elmireto » Нед Сеп 23, 2012 10:25 pm

qnakiev написа:
elmireto написа:поотрасналите ми юрдеци Изображение,Изображение,Изображение,Изображение,Изображение,Изображение,Изображение,Изображение,Изображение някой ако може да каже порода и пол? вече са на 2 месеца дена.

Здравей ,много хубави са станали браво !Ще ги разпознаеш по гласа ,женските кракят много силно и по дрезгаво ,докато мъжките крякат доста по слабо !След време на мъжките ще им израсте шип на опашката ,то е по точно две три пера извити като сърп малко пред опашката!Има две патици на снимките са синьо огледало по крилото ,според мен те са мъжки от продуктивния тип зеленоглави ,не знам дали така може да се наричат !Поздрави и успех! :drinks:
благодаря :|
elmireto
потребител
потребител
 
Мнения: 65
Регистриран на: Пон Юли 23, 2012 2:08 pm
Местоположение: село Бенковски

Re: размножаване на юрдеци

Мнениеот elmireto » Вто Окт 02, 2012 2:32 pm

Изображение,Изображение,Изображение :D нови снимки
elmireto
потребител
потребител
 
Мнения: 65
Регистриран на: Пон Юли 23, 2012 2:08 pm
Местоположение: село Бенковски

Предишна

Назад към Водоплаващи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта