Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Инкубиране на гъши яйца

Модератори: nikigeen, yuri

Re: Инкубиране на гъши яйца

Мнениеот wetrelaks » Сря Ное 26, 2014 9:59 pm

Грешно ли е че продължавам да зареждам яйца в инкубатора по това време през годината ? С какво да ги храня за разнообразие ?
wetrelaks
потребител
потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Юли 16, 2013 10:30 pm

Re: Инкубиране на гъши яйца

Мнениеот diso » Чет Ное 27, 2014 1:03 am

Аз не бих мътил по това време, но ако имаш топло помещение за мъниците и ти е жал за яйцата, поне ги събирай по няколко и ги слагай да се люпят наведнъж!
За гъските знам, че най любими са житните треви, а сега са и в изобилие. Все пак, не бързай да им ги даваш преди да са минали няколко дни!
Успех!
diso
потребител
потребител
 
Мнения: 93
Регистриран на: Вто Май 29, 2012 3:03 pm

Re: Инкубиране на гъши яйца

Мнениеот wetrelaks » Пет Ное 28, 2014 1:35 am

diso написа:Аз не бих мътил по това време, но ако имаш топло помещение за мъниците и ти е жал за яйцата, поне ги събирай по няколко и ги слагай да се люпят наведнъж!
За гъските знам, че най любими са житните треви, а сега са и в изобилие. Все пак, не бързай да им ги даваш преди да са минали няколко дни!
Успех!

Благодаря !! За първа година гледам гъски и желанието ми е голямо . Целта на отглеждането им не е меркантилна , по скоро ми е като хоби . Ще гледам малките в отделно помещение и март месец смятам да ги приобщя към родитдлите им .
wetrelaks
потребител
потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Юли 16, 2013 10:30 pm

Предишна

Назад към Водоплаващи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта