Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Търся 2 женски за пръстенчатия фазан в Спасителния център

Модератори: nikigeen, yuri

Търся 2 женски за пръстенчатия фазан в Спасителния център

Мнениеот falconess » Пон Ное 23, 2009 9:07 pm

Здравейте.

От известно време в Спасителния център за диви животни имаме мъжки пръстенчат фазан, който не можа напълно да се възстанови след операция на единия крак в следствие на зверско ритане от деца, които са се опитвали да го хванат. За съжаление, няма да може да го пуснем отново на свобода, тъй като накуцва, и ще остане при нас.

В момента се е настанил в ограждението на пеликаните и, по всичко изглежда, че се чуства прекрасно, но за да не му е самотно искаме да му намерим 2 женски. Молбата ми е, ако някой от вас има желание да помогне като ни подари женски или, ако може да ме ориентирате от къде може да се купят на разумна цена. Не видях във форума някой да продава точно такива фазани, но може и да съм пропуснала нещо.

Благодаря предварително.
falconess
потребител
потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: Нед Окт 25, 2009 8:44 pm

Мнениеот d-r Ilchev » Пон Ное 23, 2009 9:54 pm

Съветвам ви да се обърнете към фазанарията в с.Огняново или към горското стопанство на Елин Пелин,защото знам,че там развъждат пръстенчати фазани.
d-r Ilchev
потребител
потребител
 
Мнения: 206
Регистриран на: Пон Дек 29, 2008 10:47 am
Местоположение: Elin Pelin

Мнениеот falconess » Пон Ное 23, 2009 11:20 pm

Много благодаря!
falconess
потребител
потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: Нед Окт 25, 2009 8:44 pm


Назад към Фазани, пъдпъдъци

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта