Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


ЯПОНСКИ ПЪДПЪДЪЦИ

Модератори: nikigeen, yuri

Re: ЯПОНСКИ ПЪДПЪДЪЦИ

Мнениеот tanya » Пон Апр 30, 2018 10:43 pm

Моите премеждия с пъдпъдъците продължават. Взех си нови два (малки, на около 20 дни) и ги събрах с пилетата в ограждението. Веднага свикнаха едни с други, сигурното защото са още малки. Заедно се хранят, заедно спят (пъдпъдъчетата и пилетата). Първите два стари пъдпъдъка се оказаха много злобни - нападат като питбули. Единият го изяде котка, за другия ми е жал - пуснах го и него в ограждението. Като остана сам, не смее да напада другите така агресивно, но пак ги гони понякога и страни от тях. Дали ще свикне - предполага се, че другите 2 са женски, а той е мъжки? Новите два са по-светли, целите като напръскани с капки, а той е кафяв, по-тъмен. Тъжно ми е като ги гледам - новите с пилетата са заформили дружинка, неразделни са, а той стои в другия край на ограждението сам, спи сам и ги гони понякога. Вече са на около месец (новите пъдпъдъци) - кога достигат полова зрялост и дали тогава ще се спогодят с мъжкия агресор ?
tanya
потребител
потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Юли 21, 2016 12:54 am

Re: ЯПОНСКИ ПЪДПЪДЪЦИ

Мнениеот hunter1 » Пон Мар 18, 2019 7:48 am

Здравейте от скоро имам пъдпъдъци трябваше да взема 30 женски но имаше само 17 та да ви попитам пъдпъдъците ми са на 38-40 дена ако взема още от друго място дали ще се бият тези дето мисля да взема са на 35-37 дена ако някой знае проблем ли е да ги сложа заедно дали няма да се бият.
hunter1
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Мар 18, 2019 7:42 am

Предишна

Назад към Фазани, пъдпъдъци

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта