Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Проблем с фазанчета

Модератори: nikigeen, yuri

Проблем с фазанчета

Мнениеот Monkova » Съб Юни 01, 2013 5:14 pm

Здравейте! За първи път люпим фазанчета и имам проблем с две от тях. На двете, крачетата са изкривени и ги влачат, като на едното фазанче са изкривени и пръстчетата. Четох в интернет и им направих шини с лекопласт на крачетата, но не съм наясно как да помогна и за пръстчетата. Как и с какъв материал да направя шините?
Monkova
потребител
потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Юни 01, 2013 5:07 pm

Re: Проблем с фазанчета

Мнениеот Monkova » Съб Юни 01, 2013 5:22 pm

Monkova
потребител
потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Юни 01, 2013 5:07 pm

Re: Проблем с фазанчета

Мнениеот Martin Andonov » Съб Юни 01, 2013 7:30 pm

Monkova написа:Ето и снимка http://veselotof.snimka.bg/other/aa.749969.30636137


Аз също имам едно такова,дори е с по-криви,не можах да му изправя пръстчетата,но ела да го видиш,най лудото от всички е.Много фини пръстчета имат и не можах да ги шинирам.Мисля си че твоето ще се оправи,не е много зле.
Martin Andonov
потребител
потребител
 
Мнения: 175
Регистриран на: Чет Фев 10, 2011 8:53 pm
Местоположение: Бургас

Re: Проблем с фазанчета

Мнениеот Monkova » Съб Юни 01, 2013 7:46 pm

Да се пробвам ли да ги шинирам и по какъв начин и с какво? Може ли да се оправи от само себе си?
Monkova
потребител
потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Юни 01, 2013 5:07 pm

Re: Проблем с фазанчета

Мнениеот Monkova » Пет Юни 07, 2013 7:44 am

Влизам да споделя. На пиленцето на снимката сутринта му махнах лекопласта и ходи като другите пиленца. Пръстите му се поизправиха от само себе си. Другото пиленце е от 8-9 дни с лекопласта, беше добре, но изведнъж започна да държи крачето назад и да го влачи. Ще го държа още с шината и дано изправи крачето.
Monkova
потребител
потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Юни 01, 2013 5:07 pm


Назад към Фазани, пъдпъдъци

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта