Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


слепи пъдпъдъци

Модератори: nikigeen, yuri

слепи пъдпъдъци

Мнениеот muroll » Пон Авг 26, 2013 9:38 am

Добро утро. Преди 2 дни една кокошцица ми изведе 9 пъдпъдъчета ( от 30 яйца другите ги изпомачка) и днес гледам 3 от тях не са си отворили очите. Та въпроса ми е ше прогленат ли или нема да ги бъде.
muroll
потребител
потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: Съб Авг 03, 2013 3:47 pm
Местоположение: Копиловци

Re: слепи пъдпъдъци

Мнениеот naiko » Пон Авг 26, 2013 9:56 am

muroll написа:Добро утро. Преди 2 дни една кокошцица ми изведе 9 пъдпъдъчета ( от 30 яйца другите ги изпомачка) и днес гледам 3 от тях не са си отворили очите. Та въпроса ми е ше прогленат ли или нема да ги бъде.


и при мен се е случвало ,забелязах че малките са паднали в смеската и се е запрашили очите и не виждат образува се една коричка премахвам я или отварям окото и премахвам смеската от вътре може и при теб да е така огледай ги
дано съм помогнал
Аватар
naiko
потребител
потребител
 
Мнения: 114
Регистриран на: Вто Апр 05, 2011 2:55 pm
Местоположение: Русе

Re: слепи пъдпъдъци

Мнениеот muroll » Пон Авг 26, 2013 1:30 pm

точно така е станало очоплих коричката ама на некои са им се напалнили очите под клепачите с какво да ги почиста
muroll
потребител
потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: Съб Авг 03, 2013 3:47 pm
Местоположение: Копиловци

Re: слепи пъдпъдъци

Мнениеот naiko » Пон Авг 26, 2013 5:50 pm

muroll написа:точно така е станало очоплих коричката ама на некои са им се напалнили очите под клепачите с какво да ги почиста

сгъвам лист хартия и с ъгълчето внимателно загребвам, смеската остава вътре в хартията , ако ме разбираш че не знам как дати го обясня
Аватар
naiko
потребител
потребител
 
Мнения: 114
Регистриран на: Вто Апр 05, 2011 2:55 pm
Местоположение: Русе

Re: слепи пъдпъдъци

Мнениеот nqmame » Пон Авг 26, 2013 10:32 pm

Здрасти, имах същия проблем и го реших с клечки за уши жената внимателно ги почиства и всички са добре.
Аватар
nqmame
потребител
потребител
 
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Юни 21, 2012 9:14 pm
Местоположение: гр. Ямбол

Re: слепи пъдпъдъци

Мнениеот Mizurski » Пет Дек 06, 2013 5:08 pm

Имах подобен проблем . Капни им по 1,2 капки прясно мляко . То е много полезно и върши страхотна работа.
Mizurski
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 12:21 pm


Назад към Фазани, пъдпъдъци

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron