Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Пъдпъдъци

Модератори: nikigeen, yuri

Мнениеот nightingale » Сря Мар 17, 2010 12:03 am

Paulina написа:
nightingale написа:Аз искам само една ,където пише ч,е холестерола ,който натрупваме от приема на пъдпадъчи яйца е по -вреден и в по-гялям процент от случаите когато ядем месо, евтин кашкавал,сирене или пък просто една ''хлебозаводска'' баничка. :wink:

Много искаш !
Помолих те с цел. Всъщност независимо, че птичето яйце е супер богато на мазнини , холестерола който натрупваме от тази храна не е чак толкова вреден в сравнение с другите случаи. Не случайно в бодибилдинга а и в много други спортове яйцето се препоръчва. Естественно ти обаче пак показваш заядливоста си и ниската си култура. Дерзай !!!!
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Paulina » Сря Мар 17, 2010 12:10 am

nightingale написа: Помолих те с цел. Всъщност независимо, че птичето яйце е супер богато на мазнини , холестерола който натрупваме от тази храна не е чак толкова вреден в сравнение с другите случаи. Не случайно в бодибилдинга а и в много други спортове яйцето се препоръчва. Естественно ти обаче пак показваш заядливоста си и ниската си култура. Дерзай !!!!

Никъде не съм твърдяла , каквото и да е за холестерола в яйцата !!! Явно си недочел нещо !!!
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот nightingale » Сря Мар 17, 2010 12:27 am

Paulina написа:
nightingale написа: Помолих те с цел. Всъщност независимо, че птичето яйце е супер богато на мазнини , холестерола който натрупваме от тази храна не е чак толкова вреден в сравнение с другите случаи. Не случайно в бодибилдинга а и в много други спортове яйцето се препоръчва. Естественно ти обаче пак показваш заядливоста си и ниската си култура. Дерзай !!!!

Никъде не съм твърдяла , каквото и да е за холестерола в яйцата !!! Явно си недочел нещо !!!
Всъщност твърдеше че пъдпъдъчето яйце има холестерол. И понеже си много открехната искам да те попитам колко холестерол има в едно яйце и как така ги измисляш тея твои фантасмагории. :lol:
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот ZDRAVKO » Сря Мар 17, 2010 12:29 am

dark_messiah1 написа:Кога започват да носят японските пъдпъдъци :?:
След 45 дена от излюпването
Аватар
ZDRAVKO
потребител
потребител
 
Мнения: 296
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 9:26 pm
Местоположение: SOFIA

Мнениеот Paulina » Сря Мар 17, 2010 12:38 am

nightingale написа: Всъщност твърдеше че пъдпъдъчето яйце има холестерол. И понеже си много открехната искам да те попитам колко холестерол има в едно яйце и как така ги измисляш тея твои фантасмагории. :lol:

Във всяко едно птиче яйце има холестерол - в някои по-малко , в други повече .
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот nightingale » Сря Мар 17, 2010 12:42 am

Ето малко да се просветиш. Холестеролът който се съдържа в кокошето яйце дори не може да се разгради в кръвта ни. А само като допълнение . В яйцето мазнините са над 30 % а неразграждащият безвреден холестерол едва 1,5 % http://gotvach.bg/n5-4958-Яйцата_не_носят_лош_холестерол_на_организма
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Paulina » Сря Мар 17, 2010 12:47 am

nightingale написа:Ето малко да се просветиш. Холестеролът който се съдържа в кокошето яйце дори не може да се разгради в кръвта ни. А само като допълнение . В яйцето мазнините са над 30 % а неразграждащият безвреден холестерол едва 1,5 % http://gotvach.bg/n5-4958-Яйцата_не_носят_лош_холестерол_на_организма

Да , прав си - да съм твърдяла нещо друго :think:
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот nightingale » Сря Мар 17, 2010 12:59 am

Paulina написа:
nightingale написа:Ето малко да се просветиш. Холестеролът който се съдържа в кокошето яйце дори не може да се разгради в кръвта ни. А само като допълнение . В яйцето мазнините са над 30 % а неразграждащият безвреден холестерол едва 1,5 % http://gotvach.bg/n5-4958-Яйцата_не_носят_лош_холестерол_на_организма

Да , прав си - да съм твърдяла нещо друго :think:
А някой каза ли ти, че си.... ?
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Paulina » Сря Мар 17, 2010 1:06 am

nightingale написа: А някой каза ли ти, че си.... ?

Забиваш към не особено приятната страна , както винаги , когато се почувстваш в задънена улица ( защото не успя да ме ядосаш :D ), за това за мен разговора с теб приключи !
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот nightingale » Сря Мар 17, 2010 1:21 am

nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

агросъвети

Мнениеот blago » Сря Мар 17, 2010 10:40 am

nightingale написа:http://agrosaveti.com/agro-news/interesni-novini/1320-yaica-pydpydyk.html

:| Точно тази статия четох,и от там се запалих и си позволих да коментирам.Имам едно познато семейство,те си гледат няколко женски и един мъжки (японски-фараон)-в апартамента-в кухнята,до хладилника(той отделя топлина) в клетка и е много приятно,докато си правиш аперитива вечер :drinks: - да ги слуша.Като затвориш очи и все едно си на полето....и ти става едно хубаво.Всеки ден девет женски им снасят 7-8 яйца.Освен фураж им дават и различни остатъци от плодове и зеленчуци,от което жълтъците са им в наситен оранжев цвят. :wink: Живинка в мрачния сив панел,която хем ти е компания,хем ти снася полезни яйчица
Аватар
blago
потребител
потребител
 
Мнения: 320
Регистриран на: Пет Фев 06, 2009 2:03 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот manol_dallev » Чет Мар 18, 2010 5:21 pm

Ееееее вече ме зарибихте и мен, сега някой да ми каже къде около Пловдив мога да си купя яйца да си излюпя или чифт?
manol_dallev
потребител
потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Апр 27, 2009 1:15 am
Местоположение: Пловдив

ПредишнаСледваща

Назад към Фазани, пъдпъдъци

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта