Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Малко снимки на моите гълъби.

Модератори: nikigeen, yuri

Re: Малко снимки на моите гълъби.

Мнениеот Dr. Velev » Нед Мар 11, 2012 11:48 pm

Мога да ти подара 4 млади , но след като си извадя 20 за мен .Тези за гълъбодрумите са вече готови . Миналата година извадих 120 млади , но тази година няма да повтарям тази грешка. Успокояваха ме ,че ще изгубя половината , но изгубих само 4 . Летели са на последното състезание за млади до 300 км. Гълъбите са ми Ван Лоон и Копман . родителите са холандзски и билгииски Верстрате . Имам миналата година птици от водещи наши селекционери , на които съм помагал в миналото и сега с здравни съвети и медикаменти . В същнос съпругата ми е запалена по състезанията , но гледането и инвестициите са за моя сметка . Сега с взех малко късоклюни , които да подлагам на големия брой пощенски .Поздрави :wink:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Малко снимки на моите гълъби.

Мнениеот qnakiev » Пон Мар 12, 2012 12:32 am

Dr. Velev написа:Мога да ти подара 4 млади , но след като си извадя 20 за мен .Тези за гълъбодрумите са вече готови . Миналата година извадих 120 млади , но тази година няма да повтарям тази грешка. Успокояваха ме ,че ще изгубя половината , но изгубих само 4 . Летели са на последното състезание за млади до 300 км. Гълъбите са ми Ван Лоон и Копман . родителите са холандзски и билгииски Верстрате . Имам миналата година птици от водещи наши селекционери , на които съм помагал в миналото и сега с здравни съвети и медикаменти . В същнос съпругата ми е запалена по състезанията , но гледането и инвестициите са за моя сметка . Сега с взех малко късоклюни , които да подлагам на големия брой пощенски .Поздрави :wink:

Няма да откажа ,благодаря за жеста !Ще съм изключително благодарен ако притежавам гълъби от линиите които казахте по горе ,изключително съм запален по Коопман-а и Ван лоон-а :wink: !Само как да се разберем ,ако можете да ми пишете когато си изкарате пилета по Л.С. ,разбира се ако ви е удобно !На жена ви мога да кажа едно голямо :| това е голяма рядкост жена да е запалена по гълъби ,че и да спортува :drinks: ,гледах ви снимките в сайта ,изключителна красота и гълъби и гълъбарници!Благодаря още веднъж! :drinks:
Аватар
qnakiev
потребител
потребител
 
Мнения: 663
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 8:48 am

Re: Малко снимки на моите гълъби.

Мнениеот qnakiev » Пон Мар 12, 2012 12:44 am

А и видях че търсите дамаскини ,ще се разровя малко ако мога да намеря ! :cool:
Аватар
qnakiev
потребител
потребител
 
Мнения: 663
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 8:48 am

Re: Малко снимки на моите гълъби.

Мнениеот Dr. Velev » Сря Мар 14, 2012 11:38 pm

Обещанието си е обещание. Ще ви пиша веднага щом съм готов . Дайте повече информация за вас на ЛП. Благодаря за дамаскините . Един колега от гълъбарския сайт ми е обещал до края на седмицата също да ми потърси дамаскини . По мнение на опитни гълъбовъди те са най подходящи за подлагане на кабаците .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Малко снимки на моите гълъби.

Мнениеот Dr. Velev » Пет Мар 16, 2012 1:50 am

Прочети статиите за Коопман и някои други писани от мен в сайта Гълъбите ком . В повечето настоящи състезатели и победители има правилно съчетана кръв на Коопман , Янсен / спринтьори / Арден / за дълги разстояния./ Джос Стон , разбира се и други . Сега настъпва модата на гълъби за дълги растояния , защото някои търговци се опитват да я наложат , но тя ще отмине доста скоростно , защото не можеш да работиш за дълги разстояния , без да имаш подложка от други гълъби , а и цената на бензина и нафтата ще поохлади мераклиите . Виждам ,че си млад човек и затова си изгради принципи и се стреми към постоянство , дори и в хобито . важно е да се добият знания , сега това е много по- лесно с интернета и трябва да се чете и мисли
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Малко снимки на моите гълъби.

Мнениеот mike123 » Съб Мар 17, 2012 1:15 pm

Ето и някои от мойте спортни гълъби.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
mike123
потребител
потребител
 
Мнения: 157
Регистриран на: Сря Юни 30, 2010 9:09 am
Местоположение: Плевен

Re: Малко снимки на моите гълъби.

Мнениеот mike123 » Съб Мар 17, 2012 10:56 pm

Д-р Велев,отбора ви е доста стабилен,пожелавам ви перфектни резултати да покажат гълъбчетата! :wink:
mike123
потребител
потребител
 
Мнения: 157
Регистриран на: Сря Юни 30, 2010 9:09 am
Местоположение: Плевен

Re: Малко снимки на моите гълъби.

Мнениеот qnakiev » Съб Мар 17, 2012 10:59 pm

Dr. Velev написа:Прочети статиите за Коопман и някои други писани от мен в сайта Гълъбите ком . В повечето настоящи състезатели и победители има правилно съчетана кръв на Коопман , Янсен / спринтьори / Арден / за дълги разстояния./ Джос Стон , разбира се и други . Сега настъпва модата на гълъби за дълги растояния , защото някои търговци се опитват да я наложат , но тя ще отмине доста скоростно , защото не можеш да работиш за дълги разстояния , без да имаш подложка от други гълъби , а и цената на бензина и нафтата ще поохлади мераклиите . Виждам ,че си млад човек и затова си изгради принципи и се стреми към постоянство , дори и в хобито . важно е да се добият знания , сега това е много по- лесно с интернета и трябва да се чете и мисли

Благодаря за съвета ,наистина ще прочета всичко което сте написал за Коопмана!Още веднъж благодаря! :drinks:
Аватар
qnakiev
потребител
потребител
 
Мнения: 663
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 8:48 am

Re: Малко снимки на моите гълъби.

Мнениеот qnakiev » Съб Мар 17, 2012 11:03 pm

А за дамаскините ,другият месец ще има Базар в Сливен ,и ако има ще взема 1 чифт! :cool:
Аватар
qnakiev
потребител
потребител
 
Мнения: 663
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 8:48 am

Re: Малко снимки на моите гълъби.

Мнениеот krumov » Съб Мар 17, 2012 11:20 pm

qnakiev написа:А за дамаскините ,другият месец ще има Базар в Сливен ,и ако има ще взема 1 чифт! :cool:

Кога и къде ще е базара в Сливен?
Аватар
krumov
потребител
потребител
 
Мнения: 145
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 7:52 pm
Местоположение: Нова Загора

Re: Малко снимки на моите гълъби.

Мнениеот Dr. Velev » Нед Мар 18, 2012 12:02 am

qnakiev написа:А за дамаскините ,другият месец ще има Базар в Сливен ,и ако има ще взема 1 чифт! :cool:

Благодаря за отзивчивостта . Днес ми се обади един колега от Ямбол и каза че ми е намерил два чифта и един мъжки , така ,че ако намериш женска ще съм благодарен .
Не бива да се оливам с количеството птици , защото май вече съм по прекали.
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Малко снимки на моите гълъби.

Мнениеот Dr. Velev » Нед Мар 18, 2012 12:04 am

mike123 написа:Д-р Велев,отбора ви е доста стабилен,пожелавам ви перфектни резултати да покажат гълъбчетата! :wink:

Благодаря за пожеланията . Какви линии са гълъбите ви .
Когато започнах със спортните едни от най добрите гълъбари ми помогнаха , така , че и аз ще помагам .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

ПредишнаСледваща

Назад към Гълъби

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта