Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Тренировки и резултати от спорта с пощенски гълъби

Модератори: nikigeen, yuri

Re: Тренировки и резултати от спорта с пощенски гълъби

Мнениеот Dr. Velev » Сря Юни 27, 2012 12:57 am

На полетите от Созопол и от Китен имаме много добри класации и сравнително малко загуби , остават Резово и обратно по малко километри .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Тренировки и резултати от спорта с пощенски гълъби

Мнениеот Dr. Velev » Чет Юли 12, 2012 6:43 pm

Това са купуващите на отлично представили се птици. Изображение
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Тренировки и резултати от спорта с пощенски гълъби

Мнениеот valentinrs » Чет Сеп 06, 2012 9:14 am

Много изпипана работа с пощенските.Смятам и аз да си взема от тях имате ли пилета за продан и цена ако може.Поздравления и за работата ви по създаването на белоглавия преметач.
valentinrs
потребител
потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Фев 26, 2011 9:32 pm

Re: Тренировки и резултати от спорта с пощенски гълъби

Мнениеот Dr. Velev » Пет Сеп 14, 2012 5:53 pm

Пощенските гълъби са доста скъпо хоби , ако се състезаваш с тях . При състезания всеки участник плаща такса , независимо колко гълъба пуска и и дали е начинаещ или напреднал. При цената на горивата и тренировките излизат скъпо . Ако сте решили да захващате това хоби ще ви помогна ,защото съм изчел много литература и съм приятел с доста известни германски ,белгийски и холандски професионалисти , които печелят добре от това начинание .
Като начинаещ е добре да си подготвите ято преди да влезете в голямата игра . Това става като започнете с няколко чифта и техните малки ги разлитата кто октавата най бързите , естествено тези които се връщат . Има различни схеми за тренировки и подготовка за състезания . Това с което мога да ви помогна в началото е да ви дам няколко гълъбчета на символична цена от 10 лева от холандски родители и други елитни птици , които съм купувал на доста високи цени. Разбира се имам птици подарени от много добри линии . За сега ние още сме новобранци , независимо ,че вече имаме доста добри резултати , както на гълъбодрумите така и в нашето дружество . Това обаче ни струва доста средства и труд , две години под ред вадим около 150 млади , които се отсяват. Така че ако си сериозен обади ми се и да помисля по въпроса . Поздрави д-р Велев . Какъв език ползващ за да ти изпратя и малко наука .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Предишна

Назад към Гълъби

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron