Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Намерен гълъб (може би пощенски) в София, под х-л Кемпински

Модератори: nikigeen, yuri

Намерен гълъб (може би пощенски) в София, под х-л Кемпински

Мнениеот Райк » Пет Май 25, 2012 4:28 pm

Здравейте, не разбирам нищо от гълъби, но вчера един кацна на прозореца ми и беше доста общителен - искаше храна. Днес пак е тук, голям е лакомник! Предполагам, че е пощенски, има пръстенче, на който пише: Bulgaria 2011, 32829.
Райк
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Май 25, 2012 4:22 pm

Re: Намерен гълъб (може би пощенски) в София, под х-л Кемпин

Мнениеот mike123 » Пет Май 25, 2012 4:35 pm

Здравей,гълъбът е спортен пощенски,явно се е загубил,на състезание или на тренировка.Ще се занимаваш ли да го гледаш,ако не ти се занимава аз съм гълъбар имам спортни гълъби и ще мога да го приютя,нахраня и излекувам ако има някакви болести!Ако не ти трябва ще съм благодарен ако ми го дадеш. :)

Поздрави!
mike123
потребител
потребител
 
Мнения: 157
Регистриран на: Сря Юни 30, 2010 9:09 am
Местоположение: Плевен

Re: Намерен гълъб (може би пощенски) в София, под х-л Кемпин

Мнениеот Райк » Съб Май 26, 2012 12:53 am

Ами, виждам, че ти си от Плевен, а аз съм в София... малко сложно ще стане. Иначе бих предпочел да го върна на собственика му, но ако не се намери ще го дам на някой гълъбар в София. Даже мисля утре да отида до пазара за животни, там да говоря с някой гълъбар с уговорката, че ако му го дам, а после се появи собственика на гълъба - ще му го върне обратно. :)
П.П. Благодаря за информацията, че е спортен пощенски както и за предложените услуги! :)
Райк
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Май 25, 2012 4:22 pm

Re: Намерен гълъб (може би пощенски) в София, под х-л Кемпин

Мнениеот Dr. Velev » Съб Май 26, 2012 1:05 am

Утре ще бъда на пазара в Подуене , където всяка събота упражняваме ветеринарен контрол . Потърси ме и ще се опитам да проверя в регистрите за собственика , ако не те мързи влез в сайта Българската федерация за спортни гълъби и там по състезанията можеш да откриеш евентуалния собственик . Силно се съмнявам , че той ще си иска гълъбчето , защото , ако е е от сериозните състезатили изгубените гълъби нямат стойност . А за колегата от Плевен мога да му подаря такива птици от различни страни , миналата година дойдоха при мен 11 гълъбчета , от Сърбия Румъния , Косово, Гърция и дори от Германия / вероятно от гълъбодрум .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia


Назад към Гълъби

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта