Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


ПОРОДИ ГЪЛЪБИ

Модератори: nikigeen, yuri

Re: ПОРОДИ ГЪЛЪБИ

Мнениеот shikata » Пон Фев 28, 2011 12:27 am

valentinrs написа:не знам защо не става


Прочети тук за начина http://pernati.com/phpBB3/viewtopic.php?t=100
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Re: ПОРОДИ ГЪЛЪБИ

Мнениеот nightingale » Пон Фев 28, 2011 1:47 am

dido75 синята поща е страхотна. :|
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: ПОРОДИ ГЪЛЪБИ

Мнениеот kanar4e75 » Пон Фев 28, 2011 10:23 pm

nightingale написа:dido75 синята поща е страхотна. :|
Немски изложбен е това колега :cool:
kanar4e75
потребител
потребител
 
Мнения: 45
Регистриран на: Сря Окт 29, 2008 8:38 pm

Re: ПОРОДИ ГЪЛЪБИ

Мнениеот valentinrs » Пон Фев 28, 2011 10:24 pm

valentinrs
потребител
потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Фев 26, 2011 9:32 pm

Re: ПОРОДИ ГЪЛЪБИ

Мнениеот Галин Господинов » Вто Мар 01, 2011 10:02 am

Ето и три от моите ростовиски, основните ми насоки са фигура и гащи.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Но няма значение, няма и обект, просто мисъл обременена от желание, погубено от сетивата....
Аватар
Галин Господинов
потребител
потребител
 
Мнения: 413
Регистриран на: Нед Яну 24, 2010 11:36 pm

Re: ПОРОДИ ГЪЛЪБИ

Мнениеот rookie_gyn » Вто Мар 01, 2011 12:52 pm

Галине, майка ти ако види къде са гълъбите не ми се мисли :lol:
Аватар
rookie_gyn
потребител
потребител
 
Мнения: 654
Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 2:48 pm
Местоположение: Царево

Re: ПОРОДИ ГЪЛЪБИ

Мнениеот kami_zamfirova » Вто Мар 01, 2011 1:01 pm

Много готини гълабета,да са ти живи и здрави.
kami_zamfirova
потребител
потребител
 
Мнения: 94
Регистриран на: Сря Май 27, 2009 6:19 pm
Местоположение: Sofiq

Re: ПОРОДИ ГЪЛЪБИ

Мнениеот valentinrs » Вто Мар 01, 2011 4:40 pm

Мардини Изображение

Uploaded with ImageShack.us
Русенски мъсърлии
Изображение
фенерлии Изображение
valentinrs
потребител
потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Фев 26, 2011 9:32 pm

Re: ПОРОДИ ГЪЛЪБИ

Мнениеот Галин Господинов » Вто Мар 01, 2011 7:45 pm

rookie_gyn написа:Галине, майка ти ако види къде са гълъбите не ми се мисли :lol:



В началото имахме малко несходства в разбиранията ама вече свикна :D:D:D
Но няма значение, няма и обект, просто мисъл обременена от желание, погубено от сетивата....
Аватар
Галин Господинов
потребител
потребител
 
Мнения: 413
Регистриран на: Нед Яну 24, 2010 11:36 pm

Re: ПОРОДИ ГЪЛЪБИ

Мнениеот svetlio » Вто Мар 08, 2011 7:35 pm

Изображение
Здравейте!
До сега не съм се включвал в този раздел.Искам да попитем дали някой знае каква порода е този гълъб и може ли да се намери в България.Би трябвало да е нещо арабско.Питам защото преди доста време един приятел ми даде такъв с информацията, че е японски и е пускан за не помня коя олимпиада от Гърция да се приберат в Япония . Това със сигурност не е така,защото гълъбът летеше доста по-зле от пощенските ми, ама тогава доста обикалях по пазарите да му намеря чифт без успех.Кръстосвах го с моите пощенски, но пилетата които изкарваха не се получаваха нито на екстериор, камоли за спорт.Гълъбът умря преди няколко години от старост и сега съвсем случайно ми попадна тази снимка в един немски сайт без да има посочена порода.Ако някой знае нещо го моля да сподели.Наскоро се отказах да гледам спортни гълъби поради липса на време, обаче от тези бих си купил някой чифт за разнообразие в двора.
Аватар
svetlio
потребител
потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: Сря Сеп 22, 2010 2:14 pm
Местоположение: Sofia

Re: ПОРОДИ ГЪЛЪБИ

Мнениеот pavel ivanov » Сря Мар 09, 2011 2:06 am

svetlio написа:Изображение
Здравейте!
До сега не съм се включвал в този раздел.Искам да попитем дали някой знае каква порода е този гълъб и може ли да се намери в България.Би трябвало да е нещо арабско.Питам защото преди доста време един приятел ми даде такъв с информацията, че е японски и е пускан за не помня коя олимпиада от Гърция да се приберат в Япония . Това със сигурност не е така,защото гълъбът летеше доста по-зле от пощенските ми, ама тогава доста обикалях по пазарите да му намеря чифт без успех.Кръстосвах го с моите пощенски, но пилетата които изкарваха не се получаваха нито на екстериор, камоли за спорт.Гълъбът умря преди няколко години от старост и сега съвсем случайно ми попадна тази снимка в един немски сайт без да има посочена порода.Ако някой знае нещо го моля да сподели.Наскоро се отказах да гледам спортни гълъби поради липса на време, обаче от тези бих си купил някой чифт за разнообразие в двора.


Със сигурност го има,преди около две седмици четох за него , някаде в българските сайтове за гълъби.Учудих се на това накукушиненото под човката и че са добри летци.
pavel ivanov
потребител
потребител
 
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:39 pm
Местоположение: Русе

Re: ПОРОДИ ГЪЛЪБИ

Мнениеот david_67 » Сря Мар 09, 2011 6:21 pm

svetlio написа:Изображение
Здравейте!
До сега не съм се включвал в този раздел.Искам да попитем дали някой знае каква порода е този гълъб и може ли да се намери в България.Би трябвало да е нещо арабско.Питам защото преди доста време един приятел ми даде такъв с информацията, че е японски и е пускан за не помня коя олимпиада от Гърция да се приберат в Япония . Това със сигурност не е така,защото гълъбът летеше доста по-зле от пощенските ми, ама тогава доста обикалях по пазарите да му намеря чифт без успех.Кръстосвах го с моите пощенски, но пилетата които изкарваха не се получаваха нито на екстериор, камоли за спорт.Гълъбът умря преди няколко години от старост и сега съвсем случайно ми попадна тази снимка в един немски сайт без да има посочена порода.Ако някой знае нещо го моля да сподели.Наскоро се отказах да гледам спортни гълъби поради липса на време, обаче от тези бих си купил някой чифт за разнообразие в двора.






Тази порода мисля че се казва Адана! Произлиза от Турция и е кръстен на областа Адана !
В България не се среща често ! Порода за летене но не от най добрите!
Аватар
david_67
бан
бан
 
Мнения: 742
Регистриран на: Съб Юни 14, 2008 4:32 pm
Местоположение: Кюстендил

ПредишнаСледваща

Назад към Гълъби

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта