Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Какви породи са?

Модератори: nikigeen, yuri

Какви породи са?

Мнениеот kristinak. » Вто Дек 25, 2012 5:57 pm

Здравейте,
имам 14 гълъба но породите им никъде не ги виждам в нета. Човека от който ги взех ми каза че са следните породи:
акман(черна с бяло), паобелия или нещо такова (той е бял с кафеникаво-червени пръски и се премята във въздуха), 2 пощенски(единия чисто бял а другия пепеляво сив с черно и бяло), донек (червеникава с бяло по крилата), свлечен( при него има от всичко кафяво, бяло,черно,пепеляво ), гащат(чисто черен с "гащички" по краката) брунсус(чисто бял с малка човка ) 2 бенкамлия за тях съм сигурна че са такава порода. Това са а останалите са им бебетата на някои от тях ? Та въпроса ми е съществуват ли изобщо тея породи? :D :D
kristinak.
потребител
потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Дек 25, 2012 3:30 pm

Re: Какви породи са?

Мнениеот qnakiev » Вто Дек 25, 2012 6:13 pm

За акманите ,донеците и палбелиите има такива гълъби !Но загащатите и другите не съм сигурен!
Аватар
qnakiev
потребител
потребител
 
Мнения: 663
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 8:48 am

Re: Какви породи са?

Мнениеот yuri » Вто Дек 25, 2012 8:11 pm

Разгледай този сайт. Обърни внимание на българските породи, а и останалите. http://www.galabite.com/
yuri
Модератор
Модератор
 
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Ное 28, 2009 6:09 pm


Назад към Гълъби

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron