Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Отглеждане на ростовски гълъби

Модератори: nikigeen, yuri

Отглеждане на ростовски гълъби

Мнениеот raicho_k » Вто Апр 29, 2014 9:02 pm

Имам 3 чифта ростовски гълъби и след като излюпят, след 10-15 ден оставят пилетата. Опитвам да ги захранвам с каша от стартерен фураж и жълтък, но не се получава. Ако някой има опит моля да сподели.
raicho_k
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Ное 01, 2013 10:43 pm

Re: Отглеждане на ростовски гълъби

Мнениеот stoianov » Вто Апр 29, 2014 10:05 pm

raicho_k написа:Имам 3 чифта ростовски гълъби и след като излюпят, след 10-15 ден оставят пилетата. Опитвам да ги захранвам с каша от стартерен фураж и жълтък, но не се получава. Ако някой има опит моля да сподели.


Объркал си форума....тука никой не разбира от гълъби....пък и да разбират......си мълчат. :cool:
А пък и с тая оскъдна информация която си дал, няма как да ти помогнем.
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: Отглеждане на ростовски гълъби

Мнениеот qnakiev » Съб Май 03, 2014 10:58 am

raicho_k написа:Имам 3 чифта ростовски гълъби и след като излюпят, след 10-15 ден оставят пилетата. Опитвам да ги захранвам с каша от стартерен фураж и жълтък, но не се получава. Ако някой има опит моля да сподели.

Явно мъжкия гълъб бърза за второ поколение и ги изоставят ,разбий чифта ,заеши ги с други ешове и ще се оправят !Успех!
Аватар
qnakiev
потребител
потребител
 
Мнения: 663
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 8:48 am

Re: Отглеждане на ростовски гълъби

Мнениеот stoianov » Съб Май 03, 2014 8:20 pm

qnakiev написа:
raicho_k написа:Имам 3 чифта ростовски гълъби и след като излюпят, след 10-15 ден оставят пилетата. Опитвам да ги захранвам с каша от стартерен фураж и жълтък, но не се получава. Ако някой има опит моля да сподели.

Явно мъжкия гълъб бърза за второ поколение и ги изоставят ,разбий чифта ,заеши ги с други ешове и ще се оправят !Успех!


:lol: :lol: :lol: :think: :|
Ем, той кат го заеши с друга женска, мъжкият няма ли пак да бърза? :think: :think: :think:

пп.Абе, аз предупредих колегата ама.......
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: Отглеждане на ростовски гълъби

Мнениеот qnakiev » Съб Май 03, 2014 9:25 pm

stoianov написа:
qnakiev написа:
raicho_k написа:Имам 3 чифта ростовски гълъби и след като излюпят, след 10-15 ден оставят пилетата. Опитвам да ги захранвам с каша от стартерен фураж и жълтък, но не се получава. Ако някой има опит моля да сподели.

Явно мъжкия гълъб бърза за второ поколение и ги изоставят ,разбий чифта ,заеши ги с други ешове и ще се оправят !Успех!


:lol: :lol: :lol: :think: :|
Ем, той кат го заеши с друга женска, мъжкият няма ли пак да бърза? :think: :think: :think:

пп.Абе, аз предупредих колегата ама.......

Точно това е проблема ,с друга женска няма да е така ,понякога както и при хората така и при животните двойките не си пасват ,аз имам 40 гълъба ,от които 9 ростовски ,4 чифта и един тек имал съм подобни случаи но когато ги разешвам и ги слагам други ешове нещата се оправят .Не го казвам за бъзик ,казвам го от опит! :wink:
Аватар
qnakiev
потребител
потребител
 
Мнения: 663
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 8:48 am


Назад към Гълъби

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта