Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


зелени изпражнения

Модератори: nikigeen, yuri

зелени изпражнения

Мнениеот swenstyle » Сря Сеп 28, 2016 11:46 pm

Здравейте,
сутринта намерих гълъб пред входа, не летеше, струва ми се че от опашката липсват перата от едната половина. взех го вкъщи, дадох му вода - пи доста, може би 30-40 мл. сложих му трохи от хляб (от лимец) не яде, като се прибрах тази вечер имаше поне 10 изпражнения и не беше ял, смених вестника, сложих му компот от дренки, и започнах да чета от какво може да са зелените изпражнения, сега за 3 часа пак е акал 5 пъти.
От София съм, гълъба е намерен в студентски град. Бял е, има качулка и пера чак по пръстите на краката. Сега като го снимах се е наежил, защото вече е 11 вечерта и май му е студено, но през деня си държеше нормално перата.
ако може да ми предложите лекарство и от къде да го купя, видях че в доста теми предлагате намерена птица да се отнесе в Добро хрумване.
Изображение

Изображение
swenstyle
нов
нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2016 11:01 pm

Re: зелени изпражнения

Мнениеот swenstyle » Пон Окт 03, 2016 8:47 pm

има желаещ да го вземе, надявам се че всичко ще е наред :drinks:
swenstyle
нов
нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2016 11:01 pm

Re: зелени изпражнения

Мнениеот swenstyle » Вто Окт 04, 2016 9:50 pm

занесох го в новата му къща вече
swenstyle
нов
нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2016 11:01 pm


Назад към Гълъби

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта