Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


червеногушка запитване

Модератор: Serinus

червеногушка запитване

Мнениеот koce » Нед Яну 24, 2010 8:28 pm

......... червеношйка днес и искам да ми дадете съвет как да я гледам и с какво да я храня взел съм и брашнян червей и някви плодове май се дават моля за малко информация ще съм мн благодарен мн ми харесва птичето :D
koce
потребител
потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 7:17 am

Re: червеногушка запитване

Мнениеот Paulina » Нед Яну 24, 2010 8:32 pm

koce написа:хванах си червеношйка днес и искам да ми дадете съвет как да я гледам и с какво да я храня взел съм и брашнян червей и някви плодове май се дават моля за малко информация ще съм мн благодарен мн ми харесва птичето :D

Пусни я :nono: ! Как може такива глупости - хващаш си нещо произволно от природата и не знаеш как да се грижиш за него !!!! Колко искаш да умориш , докъто се научиш , а ???

:evil:
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Re: червеногушка запитване

Мнениеот Serinus » Нед Яну 24, 2010 9:55 pm

koce написа:хванах си червеношйка днес и искам да ми дадете съвет как да я гледам и с какво да я храня взел съм и брашнян червей и някви плодове май се дават моля за малко информация ще съм мн благодарен мн ми харесва птичето :D
Недей да си правиш експерименти-пусни пилето! Tук няма да толерирам статии, свързани с улова на птици!
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am

Мнениеот ивайло » Пон Яну 25, 2010 1:50 pm

towa pile se glega mnogo trudnno nee za na4inae6ti pusnigo nego na4i

Админ: Моля пишете на кирилица
изследвайте птиците те са най интересните същества
ивайло
потребител
потребител
 
Мнения: 64
Регистриран на: Пон Дек 28, 2009 2:20 pm
Местоположение: софия

Мнениеот koce » Пон Яну 25, 2010 7:45 pm

пуснах го извинявам се не бях прав наистина се гледа трудно но е мн красиво но не е за мен
koce
потребител
потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 7:17 am

Мнениеот Serinus » Пон Яну 25, 2010 7:47 pm

:|
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am


Назад към Местни птици и хибриди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта