Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


за хибрид

Модератор: Serinus

за хибрид

Мнениеот koce » Пон Фев 08, 2010 1:06 pm

искам да питам има ли значение брачния кафез и големината му за да помогне за получаване на хибрид и дали трябва да давам още нещо освен покалняци поливитамини яйце със сусам и маково семе правя за да се подготви щиглеца мерси предварително
koce
потребител
потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 7:17 am

Мнениеот Serinus » Пон Фев 08, 2010 5:28 pm

Ако имаш, подходящи птици, и в обикмовен канарджийски кафез става! :cool:
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am

Мнениеот dqdogorio » Пон Фев 08, 2010 8:50 pm

Serinus така е няма значение кафеза до колкото знам апак и не може да е малак де касмет приятелю
skype mitko-1987
dqdogorio
потребител
потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 1:04 am

Мнениеот koce » Пон Фев 08, 2010 8:54 pm

кафеза ми е от тия двоините и съм махнал преградата не е малък и ся тапча с покълняци от днес и яице сигурно от месец и дано се развие че хибрида е хубаво нещо :D
koce
потребител
потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 7:17 am

Мнениеот Serinus » Пон Фев 08, 2010 9:17 pm

dqdogorio написа:Serinus така е няма значение кафеза до колкото знам апак и не може да е малак де касмет приятелю
На мен, ли ми го обеснявяваш? :D
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am

Мнениеот vladimirov » Пон Фев 08, 2010 9:17 pm

Послушай ме. Сложи преградата и ги раздели. Подготви добре щиглеца и когато прецениш че е готов ги събирай.На канарката не давай тези екстри,и без тях ще е готова преди него. :razz:
vladimirov
потребител
потребител
 
Мнения: 286
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 7:38 pm
Местоположение: София

Мнениеот Paulina » Пон Фев 08, 2010 9:31 pm

koce написа:кафеза ми е от тия двоините и съм махнал преградата не е малък и ся тапча с покълняци от днес и яице сигурно от месец и дано се развие че хибрида е хубаво нещо :D

Едно време се учеше български правопис и той беше лесен за четене ! И най-интересното беше , че имаше и една дума , дето се казваше " Точка" тя се използваше от време на време ! Ех , отминаха хубавите времена . . . :(
П.П. - не се опитвай да се заядеш за това - пишеш прекалено неграмотно за годините , на които си :evil:
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот koce » Вто Фев 09, 2010 9:23 am

мерси за съветите а колкото до писането свикнал съм да пиша на латиница и като бързам се бъркат буквите но не виждам проблем в това който трябваше ме разбра :drinks:
koce
потребител
потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 7:17 am

Мнениеот nightingale » Вто Фев 09, 2010 10:05 pm

vladimirov написа:Послушай ме. Сложи преградата и ги раздели. Подготви добре щиглеца и когато прецениш че е готов ги събирай.На канарката не давай тези екстри,и без тях ще е готова преди него. :razz:
Това е абаолютно правилен и ценен съвет и само човек, който си има понятие от хибриди ,разсъждава така. Дали ще се вземе под внимание или не, си е друга работа. Аз обаче поздравявам vladimirov и напълно се съгласям с мнението му. :drinks:
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот thug10 » Сря Фев 10, 2010 8:28 pm

Това за разделянето е мн правилно а до една две седмици щиглеца трчбва да е готво на това хранене, дано си се сетил и за дължината на деня. И моя савет е да овеличиш яйчицето. Успех :drinks:
thug10
потребител
потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Май 02, 2009 1:47 pm
Местоположение: Бургас

Мнениеот rookie_gyn » Чет Фев 11, 2010 10:19 am

До една - две седмици щиглеца със сигурност няма да е готов. Щом на мъжкия канар му трябват около 40-45 дни за да се развие добре, то поне толкова трябват и на щиглеца.
Аватар
rookie_gyn
потребител
потребител
 
Мнения: 654
Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 2:48 pm
Местоположение: Царево

Мнениеот Serinus » Чет Фев 11, 2010 3:47 pm

rookie_gyn написа:До една - две седмици щиглеца със сигурност няма да е готов. Щом на мъжкия канар му трябват около 40-45 дни за да се развие добре, то поне толкова трябват и на щиглеца.
Има логика! :cool:
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am

Следваща

Назад към Местни птици и хибриди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта