Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Помощ?

Модератор: Serinus

Мнениеот aXuJI » Пет Мар 12, 2010 10:05 pm

За залощ пти4ката която е на снимка е насекомояц,така 4е сте трябжа да я намериш специална за нея храна. абе пич къде ти се води акъла.....ако е насекомояц зимата как ще си намира храна.... да си видял мухи кумари и други през зимата ? мисля че не
aXuJI
потребител
потребител
 
Мнения: 25
Регистриран на: Чет Мар 11, 2010 7:30 pm

сс

Мнениеот aXuJI » Пет Мар 12, 2010 10:06 pm

немога ли да и намера храна утре примерно мога да отида до магазина и да и купя.... голям мерак ми е да гледам птици имам 1 папагал мисля че беше порода корона или нещо подобно и 1 щиглец и сега може да ми дават скатия... много съм се зарибил по птици...
aXuJI
потребител
потребител
 
Мнения: 25
Регистриран на: Чет Мар 11, 2010 7:30 pm

Мнениеот Paulina » Пет Мар 12, 2010 10:29 pm

aXuJI написа:За залощ пти4ката която е на снимка е насекомояц,така 4е сте трябжа да я намериш специална за нея храна. абе пич къде ти се води акъла.....ако е насекомояц зимата как ще си намира храна.... да си видял мухи кумари и други през зимата ? мисля че не

От кога взе толкова да ги разбираш , че говориш така на други , по-възрастни от теб хора , и то хора с опит ??? :evil:

И какъв е този папагал порода корона - я дай снимка да го видим ! Ако нямаш - порови се в нета , като си напишеш домашните и вземи да качиш една !
Не може да намериш храна :nono: - обричаш птицата на смърт - още колко пъти да ти го напишем ??? Взимай два канара и събирай опит ( но още от сега - горките канарчета ....) !!!
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

cc

Мнениеот aXuJI » Пет Мар 12, 2010 10:39 pm

ама паулина ти си зле.... аз питам за да разбера и да знам офф аз кво ти се обеснявам..... аз познавам човек по възрастен от теб дето само се занимава с щиглеци,скатии,фаняти и други ти сама каза не спори с хората с опит .....
aXuJI
потребител
потребител
 
Мнения: 25
Регистриран на: Чет Мар 11, 2010 7:30 pm

сс

Мнениеот aXuJI » Пет Мар 12, 2010 10:39 pm

а пък и еи ся мога да я пусна просто през нощта къде ще си намери да спи..... утре сутринта я пускам кво толкова
aXuJI
потребител
потребител
 
Мнения: 25
Регистриран на: Чет Мар 11, 2010 7:30 pm

Re: cc

Мнениеот Paulina » Пет Мар 12, 2010 10:43 pm

aXuJI написа:ама паулина ти си зле.... аз питам за да разбера и да знам офф аз кво ти се обеснявам..... аз познавам човек по възрастен от теб дето само се занимава с щиглеци,скатии,фаняти и други ти сама каза не спори с хората с опит .....

Ох , хлапенце , започваш вече да ме дразниш . . .

Собствено име се пише с главна буква - така е било и така ще бъде - всичко останало е неграмотно заяждане !
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот shikata » Пет Мар 12, 2010 10:51 pm

Към aXuJI - внимавай с езика и държанието си в форума, да няма наказания.Така като мориш птици подред няма да се научиш, най малкото с насекомоядни да се захващаш.
Следващо такова отношение към потребител няма да търпя

А тази тема я заключвам
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Предишна

Назад към Местни птици и хибриди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта