Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Червена чинка (Carpodacus erythrinus)

Модератор: Serinus

Мнениеот Галин Господинов » Чет Юли 08, 2010 9:59 pm

хах Господин Академик човек трябва да знае, кога да падне по гръб, защото иначе си остава прав, но обесен на вътрешностите си. :cool:
И за да Ви дам още едно доказателство и окончателно да Ви ритна столчето, съм качил сканирана страницата в която е описана тази чинка. Снимката се намира в галерия-птици, като си я свалите и увеличите ще можете ясно да прочетете, това което явно Ви е убягвало 20 години. :drinks: :drinks: :drinks:
Но няма значение, няма и обект, просто мисъл обременена от желание, погубено от сетивата....
Аватар
Галин Господинов
потребител
потребител
 
Мнения: 413
Регистриран на: Нед Яну 24, 2010 11:36 pm

Мнениеот Ivkonnii » Чет Юли 08, 2010 10:10 pm

Галин Господинов написа:хах Господин Академик човек трябва да знае, кога да падне по гръб, защото иначе си остава прав, но обесен на вътрешностите си. :cool:
И за да Ви дам още едно доказателство и окончателно да Ви ритна столчето, съм качил сканирана страницата в която е описана тази чинка. Снимката се намира в галерия-птици, като си я свалите и увеличите ще можете ясно да прочетете, това което явно Ви е убягвало 20 години. :drinks: :drinks: :drinks:


Той знае, че нищо не знае! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ivkonnii
потребител
потребител
 
Мнения: 239
Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 5:02 am

Мнениеот akademika » Чет Юли 08, 2010 10:19 pm

аз знам само че и двамата сте фантазиори който черпият знания само от нета без практика не става
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Мнениеот Ivkonnii » Чет Юли 08, 2010 10:23 pm

akademika написа:аз знам само че и двамата сте фантазиори който черпият знания само от нета без практика не става


Ами ние можем да боравим с компютрите и интернет, а ти и с това не можеш за жалост. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ivkonnii
потребител
потребител
 
Мнения: 239
Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 5:02 am

Мнениеот Галин Господинов » Чет Юли 08, 2010 11:33 pm

Вече станахте смешен Господин Академик, това го издава най-вече темата, която създадохте "Фантазийте на....". Жалко е наистина, слабостта поражда отчаяни действия а явно Вашата слабост е доста голяма. За едно сте прав, че съм дете, но това е нещото с което най-се гордея. А Вие, Вие и на 130 години да станете, ще си останете с ритнато столче. Представих Ви неопровергаеми факти, а Вие просто демонстрирахте смешната си теория, плод на закостеняло мислене.
Вие сте като кеклик, застинал при вида на Ловен сокол, не смеете да помръднете, защото мислите, че ловния е като Скитника, но сте в грешка, ловния атакува и на земята, а вече мисля ноктите са достатъчно впити във Вас и кръвта Ви изтече, вече няма смисъл колкото и да пърхате с крилца. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Но няма значение, няма и обект, просто мисъл обременена от желание, погубено от сетивата....
Аватар
Галин Господинов
потребител
потребител
 
Мнения: 413
Регистриран на: Нед Яну 24, 2010 11:36 pm

Мнениеот Ivkonnii » Чет Юли 08, 2010 11:37 pm

Галин Господинов написа:Вече станахте смешен Господин Академик, това го издава най-вече темата, която създадохте "Фантазийте на....". Жалко е наистина, слабостта поражда отчаяни действия а явно Вашата слабост е доста голяма. За едно сте прав, че съм дете, но това е нещото с което най-се гордея. А Вие, Вие и на 130 години да станете, ще си останете с ритнато столче. Представих Ви неопровергаеми факти, а Вие просто демонстрирахте смешната си теория, плод на закостеняло мислене.
Вие сте като кеклик, застинал при вида на Ловен сокол, не смеете да помръднете, защото мислите, че ловния е като Скитника, но сте в грешка, ловния атакува и на земята, а вече мисля ноктите са достатъчно впити във Вас и кръвта Ви изтече, вече няма смисъл колкото и да пърхате с крилца. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


:| :| :| :| :| :| Ти го разби направо, но много сложно си му го написал, той не може да го разбере. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ivkonnii
потребител
потребител
 
Мнения: 239
Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 5:02 am

Мнениеот shikata » Чет Юли 08, 2010 11:37 pm

Мисля темата да не продължава защото тръгна в посока която не би трябвало.Ще помоля Галин Господинов да избягва директни и лични нападки.Споровете да се решават на лични
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Предишна

Назад към Местни птици и хибриди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта