Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


ПРОДЪЛЖЕНИЕ

Модератор: Serinus

ПРОДЪЛЖЕНИЕ

Мнениеот nightingale » Вто Сеп 07, 2010 10:11 pm

Темата с лястовицата беше заключена (с право) а доста въпроси не можаха да намерят отговорите си.Ще си позволя да я продължа. Още повече че не мога повече да гледам калтаците от нац. отбор по футбол .Първо, що се касае до ветеринарния лекар, искам да уверя Паулина, че бърка в преценката си. Човека дори и изключително добър да е в сверата си не е длъжен да познава всички птици. Трябва да се прави разлика между хората занимаващи се с орнитология и медицина. Това е лястовица в кацнало положение и няма нищо общо с всеизвестният силует познат наистина дори и на децата. Второ птицата е млада и няма характерните особенности за видът си. Наистина е градска лястовица . Уверявам всички че птицата е млада а не малка. Тя дори може да не е Българска. В момента стотици хиляди лястовици преминават над страната ни и естественият подбор си казва думата. Също така искам да уверя всички че няма птица която да не може да се отгледа от бебе. Въпросът е дали сме готови със знанията си и имаме ли достатъчно време за да се справим с това наистина голямо предизвикателство. Отглеждал съм много такива . Някои от тях дори съм ги водил на море а други съм изкарвал временно зад граница. Нямам загуби. Всичко е било изхранено сполучливо. На снимката лястовицата се вижда, че е в много тежко състояние. Не исках да бъда лошият пророк и затова не споделих мнението си ,но тя не е умряла заради несъответсващата храна. Спрете да се джавката ,че наистина станахте за резил. Паулина: а ти пиши и давай мнения не само заради тръпката да си в опозиция.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Назад към Местни птици и хибриди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта