Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Славеи през зимата

Модератор: Serinus

Re: Славеи през зимата

Мнениеот winston1 » Пет Апр 25, 2014 9:11 pm

Как шь разбереш ве,нали си монтъор..... :think: туй сега шь гу разбереш ли???
winston1
потребител
потребител
 
Мнения: 116
Регистриран на: Съб Апр 28, 2012 9:16 pm

Re: Славеи през зимата

Мнениеот winston1 » Пет Апр 25, 2014 9:21 pm

Ами как шь мь разбереш ве....ти нали си монтъор :think: сига разбра ли ма на кьф език пиша :wink:
winston1
потребител
потребител
 
Мнения: 116
Регистриран на: Съб Апр 28, 2012 9:16 pm

Re: Славеи през зимата

Мнениеот nightingale » Съб Апр 26, 2014 6:20 pm

ЕRITHACUS HIBRIDA казваш значи.

Ами ти наистина си много далече от тези птици.
Разпитвал съм Руснаците така ,както и те мен са ме разпитвали.
Уж си чел в Руските форуми , пък не си разбрал най-същественото - там хората се питат и си отговарят.
Хора като теб ,които имат за цел само да парадират, без никакви знания , които дори не знаят, че северният и южния славей са род luscinia , а не erithacus , просто ги награждават с безразличие.
(То не , че тук съфорумците ти обръщат внимания)
Тук съм защото птиците са ми хоби.
Но ти май си тук за да се състезаваш.
Състезавай се , ама си намери равностойни противници.
Ние тук освен , че пишем на Български , ами и сме много под твоето ниво.
Така , че добре ще направиш да си намериш друга трибунка и там да се забавляваш.
Колкото до колегата akademik , не знам той колко разбира от птици ,пък и не ме интересува.
Чел съм страшни негови дивотии, чел съм и добри и верни неща.
Предполагам , че и той е тук не да се доказва.
Време ти е вече да си получиш безразличието ми.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Славеи през зимата

Мнениеот stoianov » Съб Апр 26, 2014 8:39 pm

winston1 написа:Ами как шь мь разбереш ве....ти нали си монтъор :think: сига разбра ли ма на кьф език пиша :wink:


Ааа, ся по биуа, браус, начи можело..... :|
Аз може да съм монтЬор, ама имам диплома за такъв, да ти кажа разбирам и от птици.Но не мога да кажа същото за теб.
А ти кой беше, че не мога да се сетя... :think:
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: Славеи през зимата

Мнениеот akademika » Съб Апр 26, 2014 8:52 pm

"Колкото до колегата akademik , не знам той колко разбира от птици ,пък и не ме интересува.
Чел съм страшни негови дивотии, чел съм и добри и верни неща.
Предполагам , че и той е тук не да се доказва." Не разбрах защо ме намесваш в твоя рецитал :?: След като не пиша по темата защо на два па ти ми ядеш ..... :?: Нито те знам нито искам да имам общо с тебе . Защо постоянно търсиш конфликт с мен :?: Във форума има достатъчно хора които ти обръщат внимание и с тях провеждате доста разгорещени спорове и дискусии . Ако до сега не ти е станало ясно не желая да ме намесваш на сила във вашите научни дебати Първо защото не съм на вашето равнище Второ защото вече не виждам смисъл . На пук на многото въпросителни не желая да получа одговор :idea:
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: Славеи през зимата

Мнениеот stoianov » Съб Апр 26, 2014 8:57 pm

akademika написа:"Колкото до колегата akademik , не знам той колко разбира от птици ,пък и не ме интересува.
Чел съм страшни негови дивотии, чел съм и добри и верни неща.
Предполагам , че и той е тук не да се доказва." Не разбрах защо ме намесваш в твоя рецитал :?: След като не пиша по темата защо на два па ти ми ядеш ..... :?: Нито те знам нито искам да имам общо с тебе . Защо постоянно търсиш конфликт с мен :?: Във форума има достатъчно хора които ти обръщат внимание и с тях провеждате доста разгорещени спорове и дискусии . Ако до сега не ти е станало ясно не желая да ме намесваш на сила във вашите научни дебати Първо защото не съм на вашето равнище Второ защото вече не виждам смисъл . На пук на многото въпросителни не желая да получа одговор :idea:


:think: :think: :think:
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: Славеи през зимата

Мнениеот nightingale » Съб Апр 26, 2014 9:08 pm

:think: :think: :think:
Явно не четеш внимателно.
Не те намесих аз .
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Славеи през зимата

Мнениеот akademika » Съб Апр 26, 2014 9:09 pm

stoianov написа:
akademika написа:"Колкото до колегата akademik , не знам той колко разбира от птици ,пък и не ме интересува.
Чел съм страшни негови дивотии, чел съм и добри и верни неща.
Предполагам , че и той е тук не да се доказва." Не разбрах защо ме намесваш в твоя рецитал :?: След като не пиша по темата защо на два па ти ми ядеш ..... :?: Нито те знам нито искам да имам общо с тебе . Защо постоянно търсиш конфликт с мен :?: Във форума има достатъчно хора които ти обръщат внимание и с тях провеждате доста разгорещени спорове и дискусии . Ако до сега не ти е станало ясно не желая да ме намесваш на сила във вашите научни дебати Първо защото не съм на вашето равнище Второ защото вече не виждам смисъл . На пук на многото въпросителни не желая да получа одговор :idea:


:think: :think: :think:

Това не се одася до вас
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: Славеи през зимата

Мнениеот akademika » Съб Апр 26, 2014 9:13 pm

nightingale написа:ЕRITHACUS HIBRIDA казваш значи.

Ами ти наистина си много далече от тези птици.
Разпитвал съм Руснаците така ,както и те мен са ме разпитвали.
Уж си чел в Руските форуми , пък не си разбрал най-същественото - там хората се питат и си отговарят.
Хора като теб ,които имат за цел само да парадират, без никакви знания , които дори не знаят, че северният и южния славей са род luscinia , а не erithacus , просто ги награждават с безразличие.
(То не , че тук съфорумците ти обръщат внимания)
Тук съм защото птиците са ми хоби.
Но ти май си тук за да се състезаваш.
Състезавай се , ама си намери равностойни противници.
Ние тук освен , че пишем на Български , ами и сме много под твоето ниво.
Така , че добре ще направиш да си намериш друга трибунка и там да се забавляваш.
Колкото до колегата akademik , не знам той колко разбира от птици ,пък и не ме интересува.
Чел съм страшни негови дивотии, чел съм и добри и верни неща.
Предполагам , че и той е тук не да се доказва.
Време ти е вече да си получиш безразличието ми.

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: Славеи през зимата

Мнениеот nightingale » Съб Апр 26, 2014 9:17 pm

winston1 написа: ......А колегата Академика.....хахаха много те мьчи.... :cool: Ами човека просто се разбира,има голямо искуство за разлика од теб.....
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Славеи през зимата

Мнениеот winston1 » Нед Апр 27, 2014 2:08 am

Хора като теб ,които имат за цел само да парадират, без никакви знания , които дори не знаят, че северният и южния славей са род luscinia , а не erithacus , просто ги награждават с безразличие.
:shock: Ами,сега чети и сь учи. ....това написано на руски,а Ти уважаеми г/син Тихомир добре го разбираш..... А ония
юнак Гугутката ако незнае ти му направи превод
Вид: – Соловьи (Erithacus)

Различают несколько подвидов соловья - западного соловья(Erithacus luscinia), окрас перьев которого на брюшке желто-серого цвета, а на спинке красно-серого цвета. Самка по размеру гораздо меньше самца. Восточный соловей (Erith. Philomela) крупнее, но по окрасу похож. Встречается разноголосый соловей(Erth. hibrida) и степной (Er. golrii). Западный соловей распространен в лиственных лесах, в садах Западной части Европы и Азии. Особенно любят соловьи Испанию. Восточный соловей в основном живет в Сибири, в Средней части России и Польше. На зиму соловьи улетают в теплые края в Западную и Среднюю Африку. :wink:
winston1
потребител
потребител
 
Мнения: 116
Регистриран на: Съб Апр 28, 2012 9:16 pm

Re: Славеи през зимата

Мнениеот winston1 » Нед Апр 27, 2014 2:19 am

Хора като теб ,които имат за цел само да парадират, без никакви знания , които дори не знаят, [color=#BF0000]че северният и южния славей са род luscinia , а не erithacus ,[/color] просто ги награждават с
безразличие. :shock: :shock: :shoc
winston1
потребител
потребител
 
Мнения: 116
Регистриран на: Съб Апр 28, 2012 9:16 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Местни птици и хибриди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта