Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


щиглец, рaзмножаване

Модератор: Serinus

Re: щиглец, рaзмножаване

Мнениеот rusen pd » Вто Мар 13, 2012 12:18 am

днес ми донесоха три мъжки кардарини от доста време гледани в клетка и една женска скатия ще търся мъжки за скатията и женски за кадънките та въпросът ми е приготвил съм един два големи кафеза по метър на 60 на 60 общо ли да пусна там щиглеците да ги подхранвам със силна храна и протеини или две по две за да станат на чифтове скатийте ще ги усамотя във един голям кафез също та посъветвайте как да подходя та да ги развия добре за размножаване да давам ли адз или витамин е във водата за пиене сега ги третирам със колисултрикс 3 4 дни срещу коксидиоза и салмонела моля за помощ за човека дал най добър съвет първото от пиленцата ха ха ха
rusen pd
потребител
потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: Съб Мар 03, 2012 4:21 pm

Re: щиглец, рaзмножаване

Мнениеот nightingale » Вто Мар 13, 2012 12:37 am

Ти с храна няма как да си развиеш птиците.
Освен ако не извадиш хипофизата на някой разгонен бик , настържиш я на рендето и омесиш с моркови.
:wink:
ПП пиленце нещъ.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: щиглец, рaзмножаване

Мнениеот rusen pd » Пет Мар 16, 2012 9:12 pm

от млад или от стар бик да е хипофизата и колко се слага в моркова .....Офффффф скъпичко ще ми излезе тоя бик ама оно което требе си го сака - ще търся разгонен бик .
rusen pd
потребител
потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: Съб Мар 03, 2012 4:21 pm

Re: щиглец, рaзмножаване

Мнениеот vlatko » Вто Мар 20, 2012 1:21 am

хахахаха ТЕСТОСТЕРОН
skype:vlatko_bilbil
vlatko
потребител
потребител
 
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Окт 20, 2010 9:02 pm
Местоположение: skopje-makedonija

Re: щиглец, рaзмножаване

Мнениеот vlatko » Вто Мар 20, 2012 1:29 am

здраво прийатели од соседството кажете ми дали запо4навте да ги подготвувате птиците(FAUNA NA EVROPA) за новата репродуктивна сезона??????
skype:vlatko_bilbil
vlatko
потребител
потребител
 
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Окт 20, 2010 9:02 pm
Местоположение: skopje-makedonija

Re: щиглец, рaзмножаване

Мнениеот zlatistij » Вто Мар 20, 2012 8:27 pm

здравей влатко, вече мина подготовката и ги въдим :cool:
Аватар
zlatistij
потребител
потребител
 
Мнения: 209
Регистриран на: Нед Фев 07, 2010 10:06 am
Местоположение: несебър

Re: щиглец, рaзмножаване

Мнениеот nightingale » Вто Мар 20, 2012 9:29 pm

rusen pd написа:от млад или от стар бик да е хипофизата и колко се слага в моркова .....Офффффф скъпичко ще ми излезе тоя бик ама оно което требе си го сака - ще търся разгонен бик .

Ами зависи каква сцена на съвокупление искаш да наблюдаваш.
Ако искаш нещо от рода на пенсиониран гинеколог, с оная дето пее на ракламата на прахусмокачката (стийм опа) , можеш да минеш само с една хипофиза.
Ако искаш съвокуплението да наподобява сцената във филма ''първичен инстинкт'', межу Харисън Форд и Шерън Стоун , ще трябват 3 хипофизи- две , извадени от бик в състояние на ерекция и една от крава в овулация.
Важното е моркова да бъде настърган като за зелева салатка :wink:

Птиците не се развиват от храна приятелю.
Това става в следствие покачването на физичните параметри - светлина и температура.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Предишна

Назад към Местни птици и хибриди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта