Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Хибрид от женски щиглец?

Модератор: Serinus

Хибрид от женски щиглец?

Мнениеот ceco » Вто Мар 29, 2011 6:26 pm

Здравеите колеги.Имам женски щиглец и тази година за първи път ще опитам да изкарам хибриди с мъжки канар.Сложил съм ги в малка волиера 80/70/60.Въпроса ми е проблем ли е ако в помещението има мъжки щиглеци? За момента с канара не си обръщат особено внимание иначе женската е доста кротка. Благодаря предварително.
ceco
потребител
потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:42 pm
Местоположение: с.Хърлец общ.Козлодуй

Re: Хибрид от женски щиглец?

Мнениеот vlatko » Вто Мар 29, 2011 8:13 pm

здраво приjателе,истата комбинациjа и jас jа правам само што штиглицата и канаринецет ми се во помал кафез,инаку во истата просториjа имам и машки штиглици но тоа не би требало да претставува проблем,инаку мегусебно се хранат( и да напоменам моjата женска штиглица е изведена во кафез).pozdrav
skype:vlatko_bilbil
vlatko
потребител
потребител
 
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Окт 20, 2010 9:02 pm
Местоположение: skopje-makedonija

Re: Хибрид от женски щиглец?

Мнениеот nikilaaa » Вто Мар 29, 2011 8:50 pm

ceco написа:Здравеите колеги.Имам женски щиглец и тази година за първи път ще опитам да изкарам хибриди с мъжки канар.Сложил съм ги в малка волиера 80/70/60.Въпроса ми е проблем ли е ако в помещението има мъжки щиглеци? За момента с канара не си обръщат особено внимание иначе женската е доста кротка. Благодаря предварително.

отказвай се.с женски щиглец нищо няма да стане.когато се прави хибрид по добре е дивата птица да е мъжка защото тя не строи гнездото и не занимава с малките.ако от скоро си я заловил най-добре я пусни.така е най-добре за пилето което Е РОДЕНО НА СВОБОДА.
nikilaaa
потребител
потребител
 
Мнения: 208
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 12:37 pm

Re: Хибрид от женски щиглец?

Мнениеот ceco » Вто Мар 29, 2011 9:43 pm

Хибриди с мъжки щиглец правя от години но реших да опитам с женски и канар червена мозаика за светли хибриди.Що се отнася до женската от две години е при мен заедно с двамата си братя който намерих след една буря полуживи под дърво. Ако я пусна няма да изкара седмица.Благодаря за мненията.
ceco
потребител
потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:42 pm
Местоположение: с.Хърлец общ.Козлодуй

Re: Хибрид от женски щиглец?

Мнениеот shikata » Вто Мар 29, 2011 10:31 pm

с мъжки канар сатине ако имаш със сигурност ще са интересни хибридите
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Re: Хибрид от женски щиглец?

Мнениеот perta » Вто Мар 29, 2011 10:52 pm

ceco написа:Здравеите колеги.Имам женски щиглец и тази година за първи път ще опитам да изкарам хибриди с мъжки канар.Сложил съм ги в малка волиера 80/70/60.Въпроса ми е проблем ли е ако в помещението има мъжки щиглеци? За момента с канара не си обръщат особено внимание иначе женската е доста кротка. Благодаря предварително.

Ще чакаме да покажеш резултата, успех! :wink:
...докъде ли не стигат хората в стремежа да си осмислят някак живота.
Аватар
perta
потребител
потребител
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 10:47 pm

Re: Хибрид от женски щиглец?

Мнениеот sandan » Сря Мар 30, 2011 10:01 am

shikata написа:с мъжки канар сатине ако имаш със сигурност ще са интересни хибридите


Лошото е че ще са интересни женските :(
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Re: Хибрид от женски щиглец?

Мнениеот krumov » Сря Мар 30, 2011 1:35 pm

ceco написа:Хибриди с мъжки щиглец правя от години но реших да опитам с женски и канар червена мозаика за светли хибриди.Що се отнася до женската от две години е при мен заедно с двамата си братя който намерих след една буря полуживи под дърво. Ако я пусна няма да изкара седмица.Благодаря за мненията.

Има ли някакви признаци женската да се развива,и аз сьбрах една двоика но за мен още рано,гледам ги одвьн.
Аватар
krumov
потребител
потребител
 
Мнения: 145
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 7:52 pm
Местоположение: Нова Загора

Re: Хибрид от женски щиглец?

Мнениеот ceco » Сря Мар 30, 2011 6:30 pm

За сега не се развива защото е на студено.Канар сатине нямам.По принцип и мъжките щиглеци пускам с канарките второ и трето люпило защото не отоплявам.Ако има резултат ще го покажа.
ceco
потребител
потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:42 pm
Местоположение: с.Хърлец общ.Козлодуй

Re: Хибрид от женски щиглец?

Мнениеот krumov » Сря Мар 30, 2011 7:55 pm

ceco написа:За сега не се развива защото е на студено.Канар сатине нямам.По принцип и мъжките щиглеци пускам с канарките второ и трето люпило защото не отоплявам.Ако има резултат ще го покажа.

Дай боже,ще чакаме резутат.Успех :wink:
Аватар
krumov
потребител
потребител
 
Мнения: 145
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 7:52 pm
Местоположение: Нова Загора

Re: Хибрид от женски щиглец?

Мнениеот nikilaaa » Сря Мар 30, 2011 8:31 pm

ceco написа:Хибриди с мъжки щиглец правя от години но реших да опитам с женски и канар червена мозаика за светли хибриди.Що се отнася до женската от две години е при мен заедно с двамата си братя който намерих след една буря полуживи под дърво. Ако я пусна няма да изкара седмица.Благодаря за мненията.

ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ДУМИТЕ СИ.браво щом си ги спасил.успех
nikilaaa
потребител
потребител
 
Мнения: 208
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 12:37 pm

Re: Хибрид от женски щиглец?

Мнениеот nik741074 » Пон Апр 04, 2011 10:57 am

ceco написа:Здравеите колеги.Имам женски щиглец и тази година за първи път ще опитам да изкарам хибриди с мъжки канар.Сложил съм ги в малка волиера 80/70/60.Въпроса ми е проблем ли е ако в помещението има мъжки щиглеци? За момента с канара не си обръщат особено внимание иначе женската е доста кротка. Благодаря предварително.

Според мен - мъжките щиглеци само биха могли да помогнат за раэвиването на женската - с песента си !!! :wink:
Аватар
nik741074
потребител
потребител
 
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Фев 13, 2011 7:11 pm
Местоположение: Бургас

Следваща

Назад към Местни птици и хибриди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron